SİNETV’de Bugün

TV'de Sinema

Hızlı ve Öfkeli: TOKYO YARIŞI

Shawn Boswell adındaki Amerikalı bir genç okulda yalnız takılmaktadır. Ancak rakibi olan genci yasa dışı bir sokak yarışına davet eder ve yarış sonunda arabasını harap eder. Hapse girmesine engel olmak için, Tokyo’da asker olan babasının yanına gönderilir.
TV8 20.45

YÖN.: JUSTIN LIN

OYN.: LUCAS BLACK, DAMIEN MARZETTE

 

TETİKÇİ


 Eski bir keskin nişancıdan son bir görev için işine geri dönmesi istenir. Ancak bu yeni görevi sırasında ABD başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. Öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır.
SAMANYOLU TV 19.45

YÖN.: ANTOINE FUQUA

OYN.: MARK WAHLBERG, KATE MARA

 

DÜRÜST OYUN


 Film, Joseph Wilson’ın Irak’ta nükleer silah olmadığını yazması üzerine ABD hükümetinin üzerine oynadığı komplo üzerine kurulu… İntikam olarak Wilson’ın eşinin CIA ajanı olduğunun basına sızdırılmasının arkasındaki kişi ise daha sonra ortaya çıkacaktır.
TNT 21.45

YÖN.: DOUG LIMAN

OYN.: NAOMI WATTS, SEAN PENN

 

KATİL KOMŞUM GERİ DÖNDÜ


Tudeski, eski kirli işlerinden sıyrılmış, kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Karısıyla sade ve mütevazı bir yaşam sürmeye başlamışlardır. Jimmy artık ev işlerine yardımcı olmakta, yemek işini bizzat üstlenmektedir. Karısı da kocasının bu yeni durumuna inanamamaktadır.
KANALTÜRK 21.30

YÖN.: HOWARD DEUTCH

OYN.: BRUCE WILLIS, MATTHEW PERRY

Sinefesto.com

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up