Bizimle İletişime Geçin

TV'de Sinema

SineTV’de bugün

Yayınlandı

tarihinde

Cehennem Melekleri

ATV - 20.00

Orj Adı: The Expendables
Yönetmen: Sylvester Stallone
Oyn: Sylvester Stallone, Jason Statham
ATV – 20.00

Yeni görevleri nedeniyle ülkeye gizlice giriş yapan özel birlik hiçbir şeyin kendilerine anlatıldığı gibi olmadığını fark eder. Akabinde ekip kendini büyük bir yanılsama ve ihanet içinde bulur. Olaylar kontrolden çıkmaya başladığında ve masum hayatlar tehlike altına girdiğinde bu ekip çok daha büyük bir düşmana karşı mücadele etmeye başlar. Artık kardeşler takımını yok etmek adına onları bu görevin içine sokmuş olan ve geleceklerini tehdit eden kişiye karşı savaşacaklardır.

King Kong

TNT - 20.00

Orijinal Adı: King Kong
Yönetmen: Peter Jackson
Oyuncular: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody
TNT – 20.00

1930’lu yıllarda yeni bir film çekmek için henüz keşfedilmemiş Kafatası Adası’na giden yönetmen Denham ve ekibi burada, Kong adlı devasa bir maymuna tapan vahşi bir medeniyetle karşılaşır. Yerliler, filmin başrol oyuncusu Ann Darrow’u Kong’a kurban etmek isterken Kong genç kadına âşık olur. Kong’un zaafını kullanarak onu New York’a getiren ve onun sayesinde büyük bir servet yapmayı planlayan Denham, bu planın nelere malolacağını elbette hesap etmemiştir.

Hoşça Kal Gary

SİNEMA TV - 21.00

Orj Adı: Adieu Gary
Yön: Nassim Amaouche
Oyn: Jean-Pierre Bacri, Dominique Reymond
SİNEMA TV – 21.00

Cannes Film Festivali’nden ödülle dönmüş bir Fransız yapımı… Issız bir kasaba… Yıllar önce terk edilmiş… Ancak bazıları hâlâ burada kalmaya devam ediyor. Çünkü burada doğup büyümüşler. Bunlardan biri de Francis. Fabrika işçisi olan Francis, zamanını makineleri onarmakla geçirir. Oğlu Samir uzun zamandan sonra geri dönmüştür. Komşuları Maria ise ünlü aktör Gary Cooper’ı babası zanneden oğlu ile birlikte yaşamaktadır.

Büyük Dalga

TNT - 23.40

Orijinal Adı: Blue Crush
Yönetmen: John Stockwell
Oyuncular: Michelle Rodriguez, Kate Bosworth
TNT – 23.40

Dalgalara tutkun Anne Marie ile sörf tahtasının arasına kimsenin girmesi mümkün değil. Sahilde kızkardeşi ve arkadaşı ile küçük bir kulübede yaşayan Anne, her gün güneş doğmadan önce uyanıp dalgalara meydan okumak için sörf tahtası ile denize açılır. Anne’in en büyük hayali bir sonraki sörf yarışında bir derece elde etmektir. Hayal ettiği yarışma için gün sayarken karşısına çıkan futbol oyuncusu Matt Tollman’a âşık olunca tüm dengesi alt üst olur.

KAHRAMAN TEĞMEN

CNBC-e 23.00

Fransız yönetmen Xavier Beauvois’nun filmi Le Petit Lieutenant, kimi zor olaylarla karşı karşıya kalmış genç bir polisin hikâyesini anlatıyor. Filme adını veren kişi, polis akademisinden yeni mezun olmuş Antoine (Jalil Lespert).
CNBC-e 23.00

YÖN.: XAVIER BEAUVOIS

OYN.: NATHALIE BAYE, JALIL LESPERT

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Zengo – Kanal D Saat: 20.00 ve 22.15

Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe’nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.

Yaşamak Güzel Şey – TV 2 Saat: 21.15

Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulamaya, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

Soluk – TRT 2 Saat: 21.30

Ölümün birleştirdiği üç farklı karakterin hikayesine konuk olacağımız “Soluk”, bu akşam 21.30’da TV’de ilk kez TRT 2’de.

Son Tanık (The Expatriate) – Beyaz TV Saat: 21.30

İşverenleri, eski bir CIA ajanı olan Ben Logan’ın varlığına dair tüm kayıtları siler ve uluslar arası bir komplonun tam merkezine koyarlar. Ben’in tek çaresi kızını da alarak kaçmak olur.

Şeref Kanunu (Code of Honor) – TV 2 Saat: 23.15

Albay Robert Sikes, yaşadığı şehri suçlululardan korumak için gizli bir görevdedir. Görevini tamamlayıncaya kadar sokak çeteleri, gangsterler ve politikacılarla karşı karşıya gelecektir.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Sabotaj (Sabotage) – Beyaz TV Saat: 19.30

John Breacher, itibarı yüksek ve kimliği gizli narkotik ajanlarından oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekip, büyük bir uyuşturucu çetesine yapılan baskının ardından olay yerindeki 10 milyon doları, ortalık sakinleştiğinde almak üzere saklar. Fakat geri geldiklerinde para sakladıkları yerde yoktur. Paranın yok olmasının ardından cinayetler başlar. Birisi ekip üyelerini tek tek avlamaktadır. Uyuşturucu çetesinin elemanları intikam mı almaktadır, yoksa ekipte bir hain mi vardır?

Herkes Biliyor (Everybody Knows) – TRT 2 Saat: 21.15

Asghar Farhadi’nin yönetmenliğini üstlendiği “Everybody Knows” (Herkes Biliyor), bir kızın kaybolmasıyla yüzleşilen gerçekleri konu ediniyor. Penélope Cruz ve Javier Bardem’in başrollerini paylaştığı film, TRT 2’de.

Beyazlar İçinde (Into the White) – Beyaz TV Saat: 21.45

İkinci Dünya Savaşı’nda bir grup İngiliz ve Alman askeri, uçaklarının düşmesiyle karla kaplı bir tepede mahsur kalır. Aynı kulübeye sığınan askerler, hayatta kalmak için savaşı bir kenara bırakıp belli kurallar koyarak, birlikte yaşam mücadelesi verirler.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

15 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

15 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Jane’in İntikamı (Jane Got A Gun) – Beyaz TV Saat: 19.30

Jane Hammond, kanun kaçağı kocasını kurtarmak için eski sevgilisi Dan’den yardım ister. Ancak Dan’ın planlarından Jane Hammond’un haberi yoktur.

 Nar Bağı (Pomegranate Orchard) – TRT 2 Saat: 21.00

Pomegranate Orchard (Nar Bağı), yıllar sonra ülkesine dönen bir adamın, ailesiyle yeniden ilişki kurma çabasını konu ediniyor. Azerbaycan yapımı film, bu akşam 21.00’da TRT 2’de.

Manhattan Gecesi (Manhattan Night) – Beyaz TV Saat: 22.00

Çalıştığı gazete için sansasyonel haberler peşinde koşan Porter, evinde mazbut bir aile hayatı yaşamaktadır. Gizemli bir vakayı araştırması için kapısını çalan Caroline, Porter’ın hayatını altüst eder.

Okumaya Devam Et

Popüler