Bizimle İletişime Geçin

TV'de Sinema

SineTv’de Bugün – 17.10.2013

Yayınlandı

tarihinde

cinema_

Ceset Hırsızları, Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı, Londra Bulvarı ve Son İstasyon filmleri bu akşam televiyonda yayınlanacak.

Burke.and.Hare.2010.Bluray.720p.DTS.DUAL.x264.CHD.VipTR.AnavarzA_s.jpg

Ceset Hırsızları (Burke and Hare) – Sinema Tv- 19.15

19. Yüzyıl’da Edinburgh’unda yaşan William Burke ve William Hare mezarları soyup, çaldıkları cesetleri tıp fakültesine satarlar. Oldukça iyi para kazanan arkadaşlar bir süre sonra ceset bulamazlar ve bu da onları ilginç olaylara sürükler.

Yönetmen: John Landis

Yapım Yılı: 2010 – İngiltere

Oyuncular: Bill Bailey, Tom Wilkinson, Michael Smiley, Tim Curry, Paul Davis

hababam-sinifi-sinifta-kaldi

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı – Star – 20.00

Sahte diplomalarla Mahmut hocayı kandıran Hababam sınıfı yine sınıfta kalmış, Çamlıca Lisesi’ne geri dönmüştür. Yaşları oldukça ilerleyen sınıfın bir de bebeği olmuştur. 25 yaşındaki Ferit baba olunca mecburen bebeği de okula getirir. Mahmut hocanın bebeğin varlığını anlaması ise an meselesidir.

Yönetmen: Ertem Eğilmez

Yapım Yılı: 1975 – Türkiye

Oyuncular: Kemal Sunal, Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Tarık Akan, Halit Akçatepe

londra-bulvari

Londra Bulvarı (London Boulevard) – Tv8 – 20.30

Hapisten yeni çıkan Mitchel, geçmişini geride bırakmak ve hayatına yeni bir düzen vermek istemektedir. Bu yüzden geçmişte yaptığı şine benzer teklifleri geri çevirir. Doğru kadınla evlenmek gibi hayaller kuran Mitchel, ünlü oyuncu Charlotte’nin çanta taşıyıcısı olmaya karar verir. İkili arasındaki iş ilişkisi bir süre sonra değişmeye başlar.

Yönetmen: William Monahan

Yapım Yılı: 2010 – İngiltere, Amerika

Oyuncular: Colin Farrell, Keira Knightley, David Thewlis, Anna Friel, Ben Chaplin

son-istasyon

Son İstasyon – Tv2 – 21.30

Üç çocuk sahibi demiryolu memuru Ruhi, emekliliğine gün saymaktadır. Emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev almak en büyük düşüdür. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi yaşamak istemeleriyle İstanbul’a taşınırlar. Olaylarda İstanbul’a taşınmalarıyla birlikte başlar.

Yönetmen: Oğulcan Kırca

Yapım Yılı: 2010 – Türkiye

Oyuncular: Levent Kırca, Başak Daşman, Korel Cezayirli, Suna Selen, Hikmet Karagöz

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

19 Nisan 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

19 Nisan 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Hesaplaşma (Misconduct) – Beyaz TV Saat: 19.30

Genç ve hevesli avukat Ben Cahill, büyük bir ilaç şirketinin yöneticisine karşı açılan bir davayı üstlenir. Çok geçmeden kendini şantaj ve tehlikeli oyunlar içinde bulan Cahill, durumdan kurtulmaya çalışırken davayı takip etmek zorunda kalır.

HATFIELDS & MCCOYS – TRT 2 Saat: 21.00

History Channel’dan üç bölümlük bir western. Batı Virginia’da birbirilerine düşman olan iki aile Hatfield’lar ve McCoy’ların öyküsü. Dizinin başrollerinde ise iki büyük isim var; Kevin Costner ve Bill Paxton.

Skyark Savaşı (Battle for Skyark) – Beyaz TV Saat: 21.30

İnsanlık, çoraklaşmış dünyayı terk edip yapay gökyüzü şehri SkyArk’a taşınmıştır. Sadece güçlülerin yaşayabildiği SkyArk’ta, geriye kalanlar dünyada ölüme terk edilmektedir. Babasının ölümüyle dünyaya sürülen Rags, bir isyan başlatacaktır.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Zengo – Kanal D Saat: 20.00 ve 22.15

Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe’nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.

Yaşamak Güzel Şey – TV 2 Saat: 21.15

Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulamaya, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

Soluk – TRT 2 Saat: 21.30

Ölümün birleştirdiği üç farklı karakterin hikayesine konuk olacağımız “Soluk”, bu akşam 21.30’da TV’de ilk kez TRT 2’de.

Son Tanık (The Expatriate) – Beyaz TV Saat: 21.30

İşverenleri, eski bir CIA ajanı olan Ben Logan’ın varlığına dair tüm kayıtları siler ve uluslar arası bir komplonun tam merkezine koyarlar. Ben’in tek çaresi kızını da alarak kaçmak olur.

Şeref Kanunu (Code of Honor) – TV 2 Saat: 23.15

Albay Robert Sikes, yaşadığı şehri suçlululardan korumak için gizli bir görevdedir. Görevini tamamlayıncaya kadar sokak çeteleri, gangsterler ve politikacılarla karşı karşıya gelecektir.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Sabotaj (Sabotage) – Beyaz TV Saat: 19.30

John Breacher, itibarı yüksek ve kimliği gizli narkotik ajanlarından oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekip, büyük bir uyuşturucu çetesine yapılan baskının ardından olay yerindeki 10 milyon doları, ortalık sakinleştiğinde almak üzere saklar. Fakat geri geldiklerinde para sakladıkları yerde yoktur. Paranın yok olmasının ardından cinayetler başlar. Birisi ekip üyelerini tek tek avlamaktadır. Uyuşturucu çetesinin elemanları intikam mı almaktadır, yoksa ekipte bir hain mi vardır?

Herkes Biliyor (Everybody Knows) – TRT 2 Saat: 21.15

Asghar Farhadi’nin yönetmenliğini üstlendiği “Everybody Knows” (Herkes Biliyor), bir kızın kaybolmasıyla yüzleşilen gerçekleri konu ediniyor. Penélope Cruz ve Javier Bardem’in başrollerini paylaştığı film, TRT 2’de.

Beyazlar İçinde (Into the White) – Beyaz TV Saat: 21.45

İkinci Dünya Savaşı’nda bir grup İngiliz ve Alman askeri, uçaklarının düşmesiyle karla kaplı bir tepede mahsur kalır. Aynı kulübeye sığınan askerler, hayatta kalmak için savaşı bir kenara bırakıp belli kurallar koyarak, birlikte yaşam mücadelesi verirler.

Okumaya Devam Et

Popüler