Bizimle İletişime Geçin

TV'de Sinema

SineTv’de Bugün – 15.10.2013

Yayınlandı

tarihinde

cinema_

Davaro, Aşk Uğruna, Paris Macerası ve Ay Lav Yu filmleri bu akşam televizyonda yayınlanacak.

davaro-filmi

Davaro – Samanyolu Tv – 20.50

Sevgilisi Cano ile evlenmek isteyen Memo, başlık parasını biriktirmekiçin Almanya’ya çalışmaya gider.  Parayı toplayıp köyüne geri dönen Memo, hapisten yeni çıkan Sülo ile karşılaşır. Ailesi, kan davalı olduğu Sülo’yu öldürmesini ister. Bu fikre pek yanaşmayan Memo’ya iki şık sunarlar. Ya öldürür ya da öldürür.

Yönetmen: Kartal Tibet

Yapım yılı: 1981 – Türkiye

Oyuncular: Kemal Sunal, Pembe Mutlu, Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda

ask-ugruna

 Aşk Uğruna (Anything for Her) – Tv2 – 21.30

Lisa ve Julien’in mutlu bir evlilikleri vardır. Fransa’da oğulları Oscar ile birlikte sakin ve huzurlu bir şekilde yaşamaktadırlar. Bir gün, polis Lisa’yı bir cinayet suçuyla tutuklar. Olayla hiçbir ilgisi olmadığı halde Lisa, 20 yıllık hapis cezasına mahkum edilir. Julien karısının suçsuz olduğuna inanmaktadır fakat hukuki yollarla kurtaramayacağını anlar. Bu yüzden bir plan hazırlar ve her şeyi göze alır.

 Yönetmen: Fred Cavaye

Yapım Yılı: 2008 – Fransa

Oyuncular: Vincent Lindon, Diane Kruger, Lancelot Roch, Hammou Graia

Paris-Macerasi

Paris Macerası (Seuls Two) – Cine5 – 21.50

Gervais, uzun yıllardır yakalamak için uğraştığı ama bir türlü başaramadığı hırsız yüzünden alay konusu olan bir polistir. Bir sabah uyandığında, Paris’te kimsenin kalmadığını farkeder. Tek başına olduğunu düşünen Gervais’in karşısına Formula 1 arabasıyla dolaşan biri çıkar. Farkeder ki bu kişi yakalayamadığı hırsız Curtis’dir.

Yönetmen: Ramzy Bedia, Eric Judor

Yapım Yılı: 2008 – Fransa

Oyuncular: Ramzy Bedia, Eric Judor, Hafid. F. Benamar, Elodie Bouchez

ay-lav-yu-filmi

Ay Lav Yu – Fox – 22.15

Tinne, Mardin’de yer alan ama harita da arazi olarak gözüken bir köydür. Köyün muhtarı Yusuf Ağa, devlet büyüklerine mektuplar yazmaktadır. Oğlu İbrahim’i de sırf bu yüzden küçükken avluya bırakmış, biri onu alsın da okutabilsin diye. Papaz Hanna’da İbrahim’i evlat edinmiş hatta okutmuştur. İbrahim şimdi 30 yaşına gelmiş, askerliğini yapmış ve köyüne dönmektedir. Bu duruma sevinen Yusuf Ağa köyün talihinin değişeceğini düşünmektedir. Ama İbrahim’le birlikte hayal kırıklığı da gelecektir. Çünkü İbrahim “Su Ürünleri Mühendisi”dir. Fakat Mardin’de su ne arasın. Birde sevgilisi vardır. Kız güzeldir ama ismi Jessica’dır. Peki nerelidir Jessica? İbrahim verir cevabı:Colorado!

Yönetmen: Sermiyan Midyat

Yapım yılı: 2009 – Türkiye

Oyuncular: Fadik Sevin Atasoy, Sermiyan Midyat, Steve Guttenberg, Cahit Berkay

İyi Bayramlar, İyi Seyirler!

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

4 Aralık 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

4 Aralık 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Kar Küreyici (Snowpiercer) – Beyaz TV Saat: 19.30

Sene 2031… Dünya bir buzul çağı yaşarken, Snowpiercer adında, dünyanın etrafında dolaşan bir trenin içindekiler dışında, insan ırkı tamamen yok olmuştur. Tren, bir kast düzeni ile yönetilmektedir. En üst seviyedekiler trenin arka kısmında sefalet içinde yaşarken, üst tabakadakiler, ön taraflarda lüks bir hayat sürmektedir. Ayrıca ön taraftakiler, arkadakilere eziyet etmektedir. Curtis (Chris Evans) adında bir adam, arka taraftakileri örgütleyerek bir isyan çıkarır ve ön tarafa doğru ilerlemeye başlar. Önüne çıkan herkesi yıkıp geçmeye niyetlidir.

Hızlı Ve Korkusuz (Vehicle 19) – Beyaz TV Saat: 21.45

Yanlış zamanda yanlış yerde bulunan Michael Woods isimli bir gezgin turist, Güney Afrika’ya seyahat eder ve indiği an araba kiralama dükkanına gider. Arabasını kiraladıktan sonra içine dahil olduğu iş ise alabildiğine kirli ve gizemlidir. Kiralanan arabanın içerisinden çıkan gizemli kadın Rachel Shabangu, yakın zamanda ülkenin en sansasyonal olaylarından birinin en büyük görgü şahididir. Bu olay ülkedeki emniyet güçlerinin imza attığı bir ahlak erozyonunu ortaya çıkarmış ve olayın tek görgü tanığı olan Rachel’ı da büyük bir tehlikeye atmıştır. Tüm bu tehlikelerle burun buruna gelen Michael, hem kendi hayatını kurtarmak hem de Rachel’ın güvenliğini sağlamak zorundadır.

Şirin’in Kalesi (Castle of Dreams) – TRT 2 Saat: 22.00

“Castle of Dreams” (Şirin’in Kalesi), yıllardır görmediği çocuklarının bakımını üstlenen Celal’in hikayesini konu ediniyor. Antalya Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ve En İyi Aktör ödüllerini alan film, bu akşam 22.00’de TRT 2’de.

Delibal – Star TV Saat: 23:00

Mimarlık öğrencisi olan ve hobi olarak müzik yapan Barış hayatın tadını çıkarmaktan keyif alan birisidir. Füsun’u ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılmıştır. Hep teğet geçen aşk bu defa Barış’ı yakalamıştır. İsmini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmak ister ve ulaşır da… Füsun’u bulmak, ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi derece ile bitirip Amerika’da master yapmaktan başka şey olmayan Füsun’u bir de aşka ikna etmek lazımdır. Barış, sonunda bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder, evlenirler. Her şey masallardaki gibidir. Ta ki masal bir gün bozulana kadar.

Gizli Kod (Unlocked) – Show TV Saat: 23:45

CIA’nin sorgu yargıcı olan Alice, Londra’da gerçekleştirilecek biyolojik saldırıyı önlemek için bir MI5 ajanıyla takım kurmak zorunda kalır. İstemeden saldırıya dahil olan Alice, hayatta kalmak için amansız bir mücadeleye başlar.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

3 Aralık 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

3 Aralık 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Fırtına Adam (Mr. Nice Guy) – Beyaz TV Saat: 19.30

İki uyuşturucu çetesinin hesaplaşmasına şahit olan gazeteci Diana, bir süre sonra gangsterler tarafından fark edilir. Açılan ateş sonucu birlikte çalıştığı kameraman vurulur. Diana ise kaseti alıp, can havliyle kaçmaya başlar. Tam bu sırada, televizyonda yemek programı yapan aşçı Jackie, arabasıyla Diana’ya çarpar. Jackie, kazayı ufak sıyrıklarla atlatan Diana’yı evine bırakır. Ancak Diana’nın elindeki kasetle Jackie’nin programında kullanacağı kaset karışmıştır. Artık gangsterlerin hedefi Jackie’dir.

Paris’ten Sevgilerle (From Paris With Love) – Beyaz TV Saat: 20.45

Fransa’daki Amerikan Büyükelçiliği’nde görevli James Reece, Paris’te güzel sevgilisiyle birlikte kıskanılası bir yaşam sürmektedir. CIA için elçilikte alt düzey bir görevde çalışan James’in tek istediği daha yüksek mertebeye sahip bir ajan olmaktır. Hiç beklemediği anda bir işe üst düzey görevli olarak atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamayacaktır. Ancak sevinci, yeni ortağı Charlie Wax ile tanışıncaya kadar sürer.

Pandora’nın Kutusu – TRT 2 Saat: 22.00

“Pandora’nın Kutusu”, annelerinin kaybolduğu haberini alan üç kardeşin yaşadıklarını konu ediniyor. Yeşim Ustaoğlu imzalı film, bu akşam 22.00’de TRT 2’de.

Antik Fırtına (Storm God) – Beyaz TV Saat: 22.30

Birkaç arkeolog, eski Sümerlere ait Baal ismindeki fırtına tanrısına dört madalyonun peşine düşerler. Bu madalyonlar mevsimleri temsil etmektedir. Ba’al’ın güçleri, babası tarafından elinden alınıp bu madalyonlara gizlenmiştir.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

2 Aralık 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

2 Aralık 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Kolombiyalı: İntikam Meleği (Colombiana) – Beyaz TV Saat: 19.30

Olaylar, 1992 senesinin Kolombiya’sında başlar. Dokuz yaşındaki Cataleya, anne-babasının katledilişine tanık olur. Kendisi ise ölümden kıl payı kurtulur ve gangster olan amcası Emilio ile birlikte ABD’ye sığınır. Burada geçirdiği on beş yıl boyunca Cataleya, amcası tarafından bir kiralık katil olarak yetiştirilecek ve cinayetlerinden geriye anne-babasının katilleri için hep bir kartvizit bırakacaktır: Kurbanlarının göğsüne çizdiği bir orkide.

Ölümcül Deney: Dejavu (Tell Me How I Die) – Beyaz TV Saat: 21.45

Bir grup üniversite öğrencisi klinik bir ilaç denemesinde yer alır. Deney beklenmedik bir yan etkisi ortaya çıkar ve kendilerine ölenlerin vahşi görüntülerini gösterir. Beklenmedik yan etki dolayısıyla nasıl öldürüleceklerini görmeleri de cabasıdır. Sonra ise bunlar gerçekleşmeye başlar. Kaderden kaçmak için zekice hamleler yapmaları gerekmektedir. Ancak bu süreçte katilin aralarında olduğunu keşfederler… Katilin de tıpkı onlar gibi geleceği görebildiğini fark eden grup, hayatta kalabilmek için bir adım önde olmak zorundadır.

Mesaj (Contact) – TRT 2 Saat: 22.00

Ünlü gökbilimci Carl Sagan’ın romanından uyarlanan “Contact” (Mesaj), hayatını dünya dışı varlıklarla iletişim kurmaya adayan bir kadının, yıldızdan gelen sinyalle değişen hayatını konu ediniyor. Robert Zemeckis imzalı film, bu akşam 22.00’de TRT 2’de.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler