SineTV’de bu akşam…

TV'de Sinema

Yaz akşamlarını birbirinden güzel filmler süslemeye devam ediyor. İşte sihirli kutuda ekrana gelecek filmlerden sizler için seçtiklerimiz!

BUZ DEVRİ-1

Dünya, 20 bin yıl önce güzelliklerin yanında bir o kadar da tehlikelidir. Buz Çağı’nın başlangıcına az bir zaman kala gezegenin dev yaratıkları ve daha küçük olanlardan bazıları soğuktan korunmak için güneye göç etmektedir. Bunlara katılmayan iki kişi vardır…

YÖN.: CHRIS WEDGE, CARLOS SALDANHA

TÜRÜ.: ANİMASYON

TRT 1 / 21.10

———————————————————————————————————

DARBE

Hong Kong’da yaşayan bir grup genç, Amerikan hükümetinin el altından yürüttüğü bir projenin çalışanlarından kaçmaktadır. Kendi çıkarları için kullanılmak üzere onların silaha dönüştürülmesini isteyen bu kişilerden tamamen kurtulmak için güçlerini birleştirmeleri gereklidir.

YÖN.: PAUL MCGUIGAN

OYN.: CHRIS EVANS, DAKOTA FANNING

FOX TV / 00.00

———————————————————————————————————

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ

Sauron, gözünü Gondor’un başkenti Minas Tirith’e dikmiştir ve Yüzük Savaşı devam etmektedir. Gandalf ve Aragorn savaş için müttefik toplamaya çalışırlarken Gondor’da muhalefetle karşılaşırlar. Denethor ve ailesi, kral soyundan birisi gelene kadar ülkenin koruyuculuğunu üstlenir.

YÖN.: PETER JACKSON

OYN.: ELIJAH WOOD, IAN MCKELLEN

SHOW TV / 21.30

 

Sinefesto

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up