SİNETV’de Bu Akşam

TV'de Sinema

ROMEO ÖLMELİ
Oakland sahillerindeki Uzakdoğulu ve zenci çeteler, ufak bir kıvılcımla parlamaya hazırdır. Uzakdoğulu mafya liderinin oğlu Po acımasızca öldürülünce işler iyice kızışmaya başlar. Kardeşinin ölüm haberini alan Han, intikam almak için yola çıkar.
YÖN.: ANDRZEJ BARTKOWIAK

OYN.: JET LI, AALIYAH

SHOW TV 22.30

ŞANGHAY ŞÖVALYELERİ
Çinli bir isyancının Wang’ın babasını öldürüp İngiltere’ye kaçması üzerine, Wang ve Roy intikam için Londra’nın yolunu tutar.Aynı amaçla işe koyulan Wang’in kız kardeşi Lin, İngiliz Kraliyet Ailesi’ni öldürmeyi hedefleyen bir komployu açığa çıkarır.
YÖN.: DAVID DOBKIN

OYN.: JACKIE CHAN,OWEN WILSON

TRT 1 19.55

YENİLMEZ
Namağlup dünya ağır sıklet boks şampiyonu George Chambers, işlediği bir suç sebebiyle tutuklanarak hapse atılır. Hapishanede, yenilgi yüzü görmemiş bir şampiyon bulunmaktadır. Bu şampiyon efsaneye dönüşmüş Monroe Hutchens’tir.
YÖN.: WALTER HILL

OYN.: WESLEY SNIPES, VING RHAMES

SAMANYOLU TV 19.45

EJDERİN DÖNÜŞÜ
Jet, Shaolin tapınağında dövüş eğitimi veren bir keşiştir. Ustası Tak, San Francisco kentinde dövüş okulu açar. Ancak bir başka kungfu okulu lideri Johnny, bir zamanlar öğrencisi olmak istediği Amca Tak’ın okulunu dağıtır.
YÖN.: HARK TSUI

OYN.: JET LI, WAH YUEN

SAMANYOLU TV 23.45

Zaman

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up