SineTV’de Bu Akşam

TV'de Sinema

testere 7

Testere 7

Jigsaw’un ölümcül yasası devam ederken, ondan kurtulan bir grup insan birbirlerine yardımcı olmak için bir destek grubu kurar. Grubun başında Bobby Dagen adında Jigsaw’dan kurtulmuş biri vardır. Bobby’nin gizli sırlarından yeni bir terör dalgası ortaya çıkacaktır.
TNT 00.30

YÖN.: Kevin Greutert

OYN.: Sean Patrick Flanery, Cary Elwes

Madalyon

Madalyon

Çinli göçmen bir polis, kaza sonucu hayatını kaybettikten sonra, süper güçlere sahip bir hayalet olarak geri döner. Bunda, gizemli bir güce sahip madalyonun etkisi olmuştur. Polis, bir İnterpol ajanının da yardımıyla, madalyonun sırrını araştırmaya başlar.
KANALTÜRK 19.50

YÖN.: Gordon Chan

OYN.: Jackie Chan, Lee Evans, C. Forlani

Yıldız Topu

YILDIZ TOPU

‘Yıldız Topu’, 4 ödül ve 3 adaylığı olan bir film… Sihirli bir ülkeye komşu olan kırsalda yaşayan genç bir adam, sevdiği kıza sihirli ülkeye giderek düşmüş bir yıldızı kendisine getireceğine söz verir. Girdiği bu macera sonunda genç adam gerçek aşk ile tanışır.
TV8 20.45

YÖN.: Matthew Vaughn

OYN.: Cahlie Cox, Clari Danes, R. De Niro

Havada Firar

HAVADA FİRAR

Bir dizi mahkûm Alabama’daki yeni bir hapishaneye transfer edilmek üzere uçağa bindirilir. Ama mahkûmlar, ‘Virüs’ lakaplı Cyrus Grissom liderliğinde uçağı ele geçirir. Yolcular arasında sekiz yıldan sonra iyi halden serbest kalan eski asker Cameron Poe da vardır.
SAMANYOLU TV 22.00

YÖN.: Simon West

OYN.: N. Cage, J. Cusack, J. Malkovich

Üçüncü Sayfa

Üçüncü Sayfa
Yönetmen: Zeki Demirkubuz
Oynayanlar: Ruhi Sarı, Başak Köklükaya, Cengiz Sezici, Serdar Orçin
Sinetürk 20.30

Filmde yer alan İsa karakteri, Suç ve Ceza’daki Raskolnikov karakterine benzerliği ile dikkat çekiyor. Filmin konusu kısaca şöyle: İsa filmlerde figüranlık yaparak geçimini sağlayan biridir. Bir yanlışlık sonucu mafyaya ait çalınan bir miktar paradan İsa sorumlu tutulur ve parayı bulması için kendisine bir gün süre verilir. İsa umutsuzluk içinde ne yapacağını düşünürken bir tabanca bulur. Tam intihar etmeyi düşünürken ev sahibi gelir ve birikmiş kira borcunu ödemesini ister. Bunun üzerine intihar etmek isteyen İsa, yanlışlıkla ev sahibini vurur.


Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up