Bizimle İletişime Geçin

TV'de Sinema

SineTV’de bu akşam

Yayınlandı

tarihinde

Timsah : Nehrin Dişleri

Timsah: Nehrin Dişleri
Amerikalı gezi yazarı Pete, Avustralya’nın yakın zamanda gözde bir turistik bölgeye dönüşen Kuzey Bölgesi hakkında bir yazı hazırlamaktadır. Çıktığı bir nehir turu, başlangıçta keyifli bir yolculuktan ibaretken, teknelerinin timsah saldırısına uğraması ile tam bir kâbusa dönüşür.

TİMSAH: NEHRİN DİŞLERİ – KANALTÜRK 21.30

YÖN.:GREG MCLEAN

OYN.: Sam Worthington, Radha Mitchell

 

Mengene

Mengene 2
Jo Joanne Newton beladan uzak duramayan bir öğrencidir. Eğlence için okulun güvenlik sistemine Mangler adında bir virüs yükler. Mangler, bütün sistemi ele geçirir ve öğrencileri teker teker öldürmeye başlar. Mangler’ı durdurmak imkansız gibi görünmektedir.

MENGENE 2 – CINE5 20.40

YÖN.: MICHAEL HAMİLTON-WRIGHT

OYN.: LANCE HENRIKSEN, CHELSE SWAIN

 

 

Sahte Gelin
Luis Costa, başarılı bir parfüm tasarımcısıdır, ‘Bay Burun’ olarak bilinmekte ve istediği hayatı yaşamaktadır. Luis’in mutluluğu annesi ve kız kardeşlerinin evlenme vaktinin geldiğine karar vermesiyle son bulur. Ailesini karşısına almaktan çekinen Luis’in aklına bir fikir gelir.

Sahte Gelin

SAHTE GELİN – TV 8 16.00YÖN.: ERİC LARTİGAU

OYN.: ALAİN CHABAT, CHARLOTTE GAİNBURG

 

Jesse Stone: Değişim
Polis şefi Jesse Stone, eski karısıyla olan ilişkisi kötüleştiğinden geçmişte bağımlı olduğu alkole geri dönmekten korkmaktadır. Kendisini işine verir, ilk olarak henüz çözümlenememiş bir cinayet dosyasını ele alır. Dosya bir banka soygunu sırasında öldürülen memurla ilgilidir.

Jesse Stone- Değişim

JESSE STONE: DEĞİŞİM – KANALTÜRK 23.15YÖN.: ROBERT HARMON

OYN.: KATHY BAKER, TOM SELLECK

 

Kaos Atlası

Kaos Atlası Türü:   Yabancı Sinema – CNBC-e
Tarih-Saat:   05.10.2011  22:00

Yönetmen: MARCOS SIEGA

Oyuncular: RYAN REYNOLDS, EMILY MORTIMER, STUART TOWNSEND, SARAH CHALKE

Yapım Yılı: 2008

Liste hazırlamak ve makul seçimler yapmak hayatı kolaylaştırır mı, yoksa insanı kaosa mı sürükler? Marcos Siega’nın yönettiği Chaos Theory’nin zaman yönetimi uzmanı Frank Allen, kızının düğününde damadı bir köşeye çekip ona uzun bir hikaye anlatıyor. Kendi eşi Susan’la başlarına gelen aksiliklerin hikayesi: Karısının onu seçtiği akşam ve sekiz yıl sonra yaşadıkları bunalım. Bir sabah karısının muziplik olsun diye saati 10 dakika geri alması, saçma sapan bir olaylar zincirini başlatmış ve evliliğini, mutluluğunu yeniden gözden geçirmesine yol açmış. Frank aşk ve bağışlamanın doğasını anlamaya çalışırken, ömür boyu liste hazırlamak ve makul seçimler yapmanın hep en iyi sonuçları verdiğinden kuşkulanıyor.

 

Orta Direk Şaban

Orta Direk ŞabanKanal 7 – 22.05

Kendi halinde bir hayat süren Şaban kıt kanaat bir yaşam sürmekte ve kendisiyle aynı mahallede oturan Bahar’ı sevmektedir. Ancak karşısında oldukça güçlü bir rakibi vardır. Türk basketbol şampiyonu, hemen her spor dalında üstün yeteneklerini bulunan başarılı sporcu Erkan’ı alt edip Bahar’ı elde etmesi zor görünmektedir. Bu hızlı rekabete Arap Şeyhi Adnan Bıçakçı ve adamlarının girmesiyle birlikte olaylar son derece komik ve absürd bir hale gelecektir.

Yönetmen: Kartal Tibet

Senaryo: Osman F. Seden

Müzik: Cahit Berkay

Görüntü Yönetmeni: Orhan Oğuz

Oyuncular: Kemal Sunal, Bahar Öztan, Reha Yurdakul, Ergun Köknar, Dinçer Çekmez, Fatih Özses, Sırrı Elitaş.

Yapım: Uğur Film, 1984

Tür: Komedi

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

12 Nisan 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

12 Nisan 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Kralın Çekici (Hammer of the Gods) – Beyaz TV Saat: 19.30

Kardeşini bulmak için yola çıkan bir adam, savaşçıya dönüşür ve kendi krallığını kurar.

İhtiyar Adam ve Deniz (The Old Man and the Sea) – TRT 2 Saat: 21.00

Ernest Hemingway’in romanından beyaz perdeye aktarılan film, karşısına çıkan devasa bir kılıç balığını yakalamaya çalışan yaşlı adamın mücadelesini konu ediniyor. “The Old Man and the Sea” (İhtiyar Adam ve Deniz), bu akşam 21.00’de TRT 2’de.

Yukarıdaki Tehlike (Skyline) – Beyaz TV Saat: 21.30

Jarrod, sevgilisi Elaine ile birlikte, yakın arkadaşı Terry’nin doğum gününü kutlamak için Los Angeles’a gider. Gün doğumundan iki saat önce gökyüzünde, bilinmeyen bir kaynaktan gelen kuvvetli bir ışık belirir. Onlar Terry’nin çatı katındaki evinin penceresinden olanları dehşet içinde izlerken, Los Angeles kentinin gökyüzünü kaplayan uzay gemisi şehirdeki insanları kendine doğru çeker. İşgalci uzaylılar, sahip oldukları teknoloji sayesinde yenilmez gibi görünmektedir. Şimdi hayatta kalanlar, yollarına çıkan herkesi yok eden binlerce korkunç yaratıktan kaçmak zorundadır.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

10 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

10 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Kolombiyalı: İntikam Meleği (Colombiana) – Beyaz TV Saat: 19.30

Olaylar, 1992 senesinin Kolombiya’sında başlar. Dokuz yaşındaki Cataleya, anne-babasının katledilişine tanık olur. Kendisi ise ölümden kıl payı kurtulur ve gangster olan amcası Emilio ile birlikte ABD’ye sığınır. Burada geçirdiği on beş yıl boyunca Cataleya, amcası tarafından bir kiralık katil olarak yetiştirilecek ve cinayetlerinden geriye anne-babasının katilleri için hep bir kartvizit bırakacaktır: Kurbanlarının göğsüne çizdiği bir orkide.

Vikingler (Vikingdom) – Beyaz TV Saat: 21.30

Thor, ‘Kanlı Tutulma’ ile cennet-cehennem ve dünyanın kapılarını açmak için üç kutsal emaneti toplamaya başlamıştır. Lord Frey, eski bir Kral olan Eirick’ten bunu durdurması için yardım ister. Eirick savaş için eski dostlarını bir araya toplamaya çalışır. Ama bu savaşında en yakın bildiği kişilerden ihanet görecektir.

Fargo – TRT 2 Saat: 21.30

Coen kardeşlerin, hikayesini gerçek vakalardan ilhamla derledikleri “Fargo” TRT 2’de.

Aşk Masalı – Kanal D Saat: 23.45

Masal, patronun çapkın, yakışıklı oğlu Akın’a yıllardır platonik bir aşkla bağlı hayalperest bir kızdır. Akın ise Masal’ın farkında bile değildir. Üstelik şirketin en havalı kadını Cansın ile çıkmaya başlamıştır. Masal, bu duruma daha fazla dayanamayarak bir şeyler yapmaya karar verir. Tesadüfen tanıştığı bir kadın sayesinde REM-KAD (Remziye’nin Kadınları) adlı bir derneğe üye olmaya karar verir. Masal, bu dernek sayesinde hayatını tamamen değiştirmek zorunda kalır çünkü derneğin belirlediği kurallara ve programlara uymak zorundadır.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

9 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

9 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Mayın (Mine) – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 23.30

Çavuş Mike Stevens yüzlerce mayının döşendiği bir bölgede pusuya yatmış, bir terörist hücresini ortadan kaldırmakla görevlidir. Üç aydan fazla süredir bu görev için çöldedir ve yapacağı en ufak hata emeklerini çöpe atacaktır. Sıcak hava ve erzağının azalması işini her geçen gün zorlaştırmaktadır.

Tarihsiz, İmzasız (No Date, No Signature) – TRT 2 Saat: 21.45

Venedik Film Festivali’nin Ufuklar bölümünde En İyi Yönetmen ve En İyi Erkek Oyuncu ödüllerinin sahibi olan film, trafik kazası sonrası gerçekleşen talihsiz olayları anlatıyor. “No Date, No Signature” (Tarihsiz, İmzasız), bu akşam TRT 2’de.

Kırılma (Rupture) – Beyaz TV Saat: 21.45

Bekar bir anne olan Renee gizemli bir suç örgütü tarafından kaçırılır. Genç kadının yegane amacı hayatta kalıp bu örgütün elinden kurtulabilmektir.

Okumaya Devam Et

Popüler