SineTV’de bu akşam

TV'de Sinema

Timsah : Nehrin Dişleri

Timsah: Nehrin Dişleri
Amerikalı gezi yazarı Pete, Avustralya’nın yakın zamanda gözde bir turistik bölgeye dönüşen Kuzey Bölgesi hakkında bir yazı hazırlamaktadır. Çıktığı bir nehir turu, başlangıçta keyifli bir yolculuktan ibaretken, teknelerinin timsah saldırısına uğraması ile tam bir kâbusa dönüşür.

TİMSAH: NEHRİN DİŞLERİ – KANALTÜRK 21.30

YÖN.:GREG MCLEAN

OYN.: Sam Worthington, Radha Mitchell

 

Mengene

Mengene 2
Jo Joanne Newton beladan uzak duramayan bir öğrencidir. Eğlence için okulun güvenlik sistemine Mangler adında bir virüs yükler. Mangler, bütün sistemi ele geçirir ve öğrencileri teker teker öldürmeye başlar. Mangler’ı durdurmak imkansız gibi görünmektedir.

MENGENE 2 – CINE5 20.40

YÖN.: MICHAEL HAMİLTON-WRIGHT

OYN.: LANCE HENRIKSEN, CHELSE SWAIN

 

 

Sahte Gelin
Luis Costa, başarılı bir parfüm tasarımcısıdır, ‘Bay Burun’ olarak bilinmekte ve istediği hayatı yaşamaktadır. Luis’in mutluluğu annesi ve kız kardeşlerinin evlenme vaktinin geldiğine karar vermesiyle son bulur. Ailesini karşısına almaktan çekinen Luis’in aklına bir fikir gelir.

Sahte Gelin

SAHTE GELİN – TV 8 16.00YÖN.: ERİC LARTİGAU

OYN.: ALAİN CHABAT, CHARLOTTE GAİNBURG

 

Jesse Stone: Değişim
Polis şefi Jesse Stone, eski karısıyla olan ilişkisi kötüleştiğinden geçmişte bağımlı olduğu alkole geri dönmekten korkmaktadır. Kendisini işine verir, ilk olarak henüz çözümlenememiş bir cinayet dosyasını ele alır. Dosya bir banka soygunu sırasında öldürülen memurla ilgilidir.

Jesse Stone- Değişim

JESSE STONE: DEĞİŞİM – KANALTÜRK 23.15YÖN.: ROBERT HARMON

OYN.: KATHY BAKER, TOM SELLECK

 

Kaos Atlası

Kaos Atlası Türü:   Yabancı Sinema – CNBC-e
Tarih-Saat:   05.10.2011  22:00

Yönetmen: MARCOS SIEGA

Oyuncular: RYAN REYNOLDS, EMILY MORTIMER, STUART TOWNSEND, SARAH CHALKE

Yapım Yılı: 2008

Liste hazırlamak ve makul seçimler yapmak hayatı kolaylaştırır mı, yoksa insanı kaosa mı sürükler? Marcos Siega’nın yönettiği Chaos Theory’nin zaman yönetimi uzmanı Frank Allen, kızının düğününde damadı bir köşeye çekip ona uzun bir hikaye anlatıyor. Kendi eşi Susan’la başlarına gelen aksiliklerin hikayesi: Karısının onu seçtiği akşam ve sekiz yıl sonra yaşadıkları bunalım. Bir sabah karısının muziplik olsun diye saati 10 dakika geri alması, saçma sapan bir olaylar zincirini başlatmış ve evliliğini, mutluluğunu yeniden gözden geçirmesine yol açmış. Frank aşk ve bağışlamanın doğasını anlamaya çalışırken, ömür boyu liste hazırlamak ve makul seçimler yapmanın hep en iyi sonuçları verdiğinden kuşkulanıyor.

 

Orta Direk Şaban

Orta Direk ŞabanKanal 7 – 22.05

Kendi halinde bir hayat süren Şaban kıt kanaat bir yaşam sürmekte ve kendisiyle aynı mahallede oturan Bahar’ı sevmektedir. Ancak karşısında oldukça güçlü bir rakibi vardır. Türk basketbol şampiyonu, hemen her spor dalında üstün yeteneklerini bulunan başarılı sporcu Erkan’ı alt edip Bahar’ı elde etmesi zor görünmektedir. Bu hızlı rekabete Arap Şeyhi Adnan Bıçakçı ve adamlarının girmesiyle birlikte olaylar son derece komik ve absürd bir hale gelecektir.

Yönetmen: Kartal Tibet

Senaryo: Osman F. Seden

Müzik: Cahit Berkay

Görüntü Yönetmeni: Orhan Oğuz

Oyuncular: Kemal Sunal, Bahar Öztan, Reha Yurdakul, Ergun Köknar, Dinçer Çekmez, Fatih Özses, Sırrı Elitaş.

Yapım: Uğur Film, 1984

Tür: Komedi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up