Bizimle İletişime Geçin

TV'de Sinema

SineTV’de Bu Akşam

Yayınlandı

tarihinde

Şeytanın Küçük Yardımcısı
Orijinal Adı: Satan’s Little Helper Yönetmen: Jeff Liebermann Oyuncular: Alexnader Brickel, Katheryn Winnick • TNT – 00.30 •

9 yaşındaki Doug, Cadılar Bayramını bu yıl daha da heyecanla beklemektedir çünkü en sevdiği bilgisayar oyunu Şeytanın Küçük Yardımcısı’ndaki bir karakterin kostümünü giyecektir. Tatil için eve gelen kız kardeşi Jenna’ya çok düşkün olan Doug’un ablasıyla şeker toplama hayalleri, Jenna’nın erkek arkadaşı Alex’in ortaya çıkmasıyla suya düşer. Ama kapıları yalnız dolaşan mutsuz Doug’ı sevindiren bir şey olur; çünkü oyundaki Şeytan ile karşılaşmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yarasa Harekatı

Orijinal Adı: Bat 21Yönetmen: Peter Markle Oyuncular: Gene Hackman, Danny Glover, Jerry Reed • SAMANYOLU – 23.30 •

Vietnam Savaşı’nın son günlerini anlatan filmde, Amerikan Hava Kuvvetleri’ne ait savaş uçağı, düşman bölgesine düşer. Bölge tamamen korumasızdır ve büyük bir bombalı saldırı düzenlenmesi beklenmektedir. Helikopter eksikliğinden dolayı bölgeye yardım ulaştırılamaz. Ordunun deneyimli silah uzmanı Albay Hambleton, bölgeden kurtulmak için bir yol haritası hazırlar. Ancak bu tehlikeli yolculuk için düşman bölgesini kullanmak zorundadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak

Yönetmen: Ali İlhan Oyuncular: Claudia Cardinale, İsmail Hacıoğlu, Fahriye Evcen, Teoman Kumbaracıbaşı • KANAL D – 23.00 •

Sinyora Enrica, yıllar önce kocası tarafından terk edilince, erkeklerden uzak durmaya yemin etmiş ve evinden içeri erkek sokmamakla çevresinde ünlenmiş bir kadındır. Enrica, evindeki boş odaları İtalya’da kız öğrencilere kiralayarak, dışarıya terzilik yaparak geçinmektedir. Fakat yağmurlu bir gecede, kapısını çalan Türk öğrenci Ekin, Enrica’nın kuralını bozacaktır. Enrica, başta Ekin’i kapıdan sokmazken sonrasında hem evini hem de yüreğinde sakladığı sıcaklığı bu genç adamla paylaşacaktır.

 

 

 

 

 

SONSUZLUK VE BİR GÜN

Yönetmen: THEO ANGELOPOULOS

Oynayanlar: BRUNA GANZ, ISABELLE RENAULD, FABRIZIO BENTIVOGLIO

24 21.00

 

 

 

 

 

ROCKY 5
25.09.2011 Rocky Balboa, Ivan Drago ile geçirdiği zorlu maçın ardından evine geri döner. Ancak maç sırasında aldığı darbelerin beyninde bir hasara neden olduğunu öğrenir. Hastalığı nedeniyle ringlere dönme konusunda isteksiz gözüken Rocky, başka boksörlerin antrenörlüğünü yapmaya başlar.
YÖN.: JOHN G. AVILSEN

OYN.: SYLVESTER STALLONE, TALIA SHIRE

SAMANYOLU TV 22.00

 

 

 

AND DAĞLARI’NIN SIRRI
Arkeolog Brooks Willings (David Keith), And Dağları’na doğru yapılan bu seyahate önderlik etmektedir. Gidecekleri yerde, paha biçilmez bir kalıntı arayacaklardır. Ancak çok geçmeden bu yolculuğun tam bir “belalı yolculuğa” dönüşeceğini bilmemektedir.
YÖN.: ALEJANDRO AZZANO

OYN.: NANCY ALLEN, DAVID KEITH

TV8 21.00

 

 

 

 

USLU DUR
Stan, bir dolandırıcıdır. Bir gün iş üstündeyken polisler tarafından yakalanır ve 1 veya 3 yıl arası hapis cezası alır ama hapse 6 ay sonra gidecektir. “Usta” adlı bir kişiyle tanışır.
YÖN.: ROB SCHNEIDER

OYN.: ROB SCHNEIDER, DAVID CARRADINE

SHOW TV 23.30

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Zengo – Kanal D Saat: 20.00 ve 22.15

Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe’nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.

Yaşamak Güzel Şey – TV 2 Saat: 21.15

Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulamaya, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

Soluk – TRT 2 Saat: 21.30

Ölümün birleştirdiği üç farklı karakterin hikayesine konuk olacağımız “Soluk”, bu akşam 21.30’da TV’de ilk kez TRT 2’de.

Son Tanık (The Expatriate) – Beyaz TV Saat: 21.30

İşverenleri, eski bir CIA ajanı olan Ben Logan’ın varlığına dair tüm kayıtları siler ve uluslar arası bir komplonun tam merkezine koyarlar. Ben’in tek çaresi kızını da alarak kaçmak olur.

Şeref Kanunu (Code of Honor) – TV 2 Saat: 23.15

Albay Robert Sikes, yaşadığı şehri suçlululardan korumak için gizli bir görevdedir. Görevini tamamlayıncaya kadar sokak çeteleri, gangsterler ve politikacılarla karşı karşıya gelecektir.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Sabotaj (Sabotage) – Beyaz TV Saat: 19.30

John Breacher, itibarı yüksek ve kimliği gizli narkotik ajanlarından oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekip, büyük bir uyuşturucu çetesine yapılan baskının ardından olay yerindeki 10 milyon doları, ortalık sakinleştiğinde almak üzere saklar. Fakat geri geldiklerinde para sakladıkları yerde yoktur. Paranın yok olmasının ardından cinayetler başlar. Birisi ekip üyelerini tek tek avlamaktadır. Uyuşturucu çetesinin elemanları intikam mı almaktadır, yoksa ekipte bir hain mi vardır?

Herkes Biliyor (Everybody Knows) – TRT 2 Saat: 21.15

Asghar Farhadi’nin yönetmenliğini üstlendiği “Everybody Knows” (Herkes Biliyor), bir kızın kaybolmasıyla yüzleşilen gerçekleri konu ediniyor. Penélope Cruz ve Javier Bardem’in başrollerini paylaştığı film, TRT 2’de.

Beyazlar İçinde (Into the White) – Beyaz TV Saat: 21.45

İkinci Dünya Savaşı’nda bir grup İngiliz ve Alman askeri, uçaklarının düşmesiyle karla kaplı bir tepede mahsur kalır. Aynı kulübeye sığınan askerler, hayatta kalmak için savaşı bir kenara bırakıp belli kurallar koyarak, birlikte yaşam mücadelesi verirler.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

15 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

15 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Jane’in İntikamı (Jane Got A Gun) – Beyaz TV Saat: 19.30

Jane Hammond, kanun kaçağı kocasını kurtarmak için eski sevgilisi Dan’den yardım ister. Ancak Dan’ın planlarından Jane Hammond’un haberi yoktur.

 Nar Bağı (Pomegranate Orchard) – TRT 2 Saat: 21.00

Pomegranate Orchard (Nar Bağı), yıllar sonra ülkesine dönen bir adamın, ailesiyle yeniden ilişki kurma çabasını konu ediniyor. Azerbaycan yapımı film, bu akşam 21.00’da TRT 2’de.

Manhattan Gecesi (Manhattan Night) – Beyaz TV Saat: 22.00

Çalıştığı gazete için sansasyonel haberler peşinde koşan Porter, evinde mazbut bir aile hayatı yaşamaktadır. Gizemli bir vakayı araştırması için kapısını çalan Caroline, Porter’ın hayatını altüst eder.

Okumaya Devam Et

Popüler