SineTV’de Bu Akşam

Manşet

CNBC-E  22.00

 

Baba 2

Michael Corleone, yeraltı dünyasında büyük bir güce ulaşırken, diğer taraftan da ailesini korumaya çalışmaktadır. Gelişen olaylar onu hiç yapmak istemediği işlere yönlendirir. En büyük özelliği zekasıyken kısa bir süre sonra acımasız biri olup çıkar.

CNBC-E  22.00

YÖN.: FRANCIS FORD COPPOLA

OYN.: AL PACINO, ROBERT DE NIRO

 

 

KANALTÜRK 22.10

Büyük Takip

Katiller çetesi anne ve babalarını öldürdüğünde iki kız kardeş aile işlerini devralır. Bu iş, teknoloji harikası bir bilgisayar gözetim sistemidir. Köşeleri görebilme ve havada kaybolabilme gibi silahlara sahip olan bu iki kardeş Hong Kong’un bir numaralı kiralık katilleri olurlar.
KANALTÜRK 22.10

YÖN.: COREY YUEN

OYN.: QI SHU, WEI ZAHO

SİNEMA TV HD 21.00

Nefes Nefese

Çölün ortasındaki bir evde yaşayan Lorna, kocası Dale’den bıkıp usanmıştır artık. Kocasının son soygundan ele geçirdiği paraya sahip olup yeni bir hayata başlamak amacındadır. En iyi arkadaşı Tiny’nin yardımıyla Dale’i konuşturmaya çalışır ama kazayla kocası ölür.
SİNEMA TV HD 21.00

YÖN.: JESSE BAGET

OYN.: GINA GERSHON, KELLI GIDDISH

TRT 1 ve TRT HD 22.50

ÖLÜMCÜL DENEY 4

Orijinal adı: Resident Evil: AfterlifeYönetmen: PAUL W.S. ANDERSON Oynayanlar: MILLA JOVOVICH, ALİ LARTER TRT 1 ve TRT HD 22.50
Ölümcül Deney serisinin dördüncü filminde ‘Ölümcül Deney 4’te (Resident Evil: Afterlife) dünya virüsün etkilerinden sarsılıp insanlar zombiye dönüşürken, Alice sağ kalanları bulup onları kurtarma macerasına devam ediyor. Umbrella Corporation ile olan savaşı yeni boyutlar kazanır. Fakat Alice beklenmedik eski bir arkadaşından yardım alır. Arkadaşıyla yeni bir yol bulurlar; bu yol onları zombilerden uzak Los Angeles’taki bir sığınağa götürecektir. Ancak, şehre vardıklarında şehirde binlerce zombi onları beklemektedir. Alice ve arkadaşları ölümcül bir tuzağa doğru adım atmaktadır.

KANALTÜRK 19.50

BÜYÜK ŞÜPHE

Valiliğe aday ve başarılı başsavcı Mark Hunter’ın kanıtlarla oynayarak suçluları mahkûm ettiğini düşünen gazeteci C.J. Nicholas, bunu kanıtlamak için bilerek 2. derecede delillerle kendisini suçlu duruma düşürür ve eyalet hapishanesine girer.
YÖN.: PETER HYAMS

OYN.: MICHAEL DOUGLAS, AMBER TAMBLYN

KANALTÜRK 19.50

CİNE5 20.05

SİHİRLİ OYUNCAKÇI

Wonder Emporium dünyanın en fantastik oyuncak mağazasıdır. Mağazanın sahibi Mr. Magorium yönetimini Molly Mahoney’e devredeceğini açıklar. Magorium’un kararı üzerine başlı başına bir canlı varlık gibi olan mağaza bir öfke ve sinir krizine kapılır.
YÖN.: ZACH HELM

OYN.: NATALIE PORTMAN, DUSTIN HOFFMAN

CİNE5 20.05

SİNEMA TV 22.00

KAHRAMAN ŞERİF

Şerif Will Kane görevini devredip müstakbel karısı Amy ile birlikte başka bir kasabada yeni bir hayata başlamayı planlamaktadır. Ancak yıllar önce mahkum ettirdiği Frank Miller’ın kendisinden intikam almak için öğlen treniyle kasabaya geleceğini öğrenir.
SİNEMA TV 22.00

YÖN.: FRED ZINNEMANN

OYN.: GARY COOPER, GRACE KELLY

 

  • zaman

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up