SineTV’de Bu Akşam

TV'de Sinema


MADAGASKAR

2005 yapımı animasyon filmi Madagaskar, bu akşam ekrana geliyor.
Yaşadıkları hayvanat bahçesinde kendi düzenlerini kurmuş dört arkadaş, hayatlarından çok memnundur. Aslan Kral Alex, zebra Marty, zürafa Melman ve su aygırı Gloria, şehrin ortasında, kendi ormanlarını kurmuştur. Normal seyreden hayatları bir gün içlerinden birinin macera arayışı yüzünden değişir. Zebra Marty, merak ettiği dış dünyayı keşfetmek uğruna bir gece hayvanat bahçesinden kaçar. Onun yokluğunu fark eden arkadaşları da çok sevdikleri dostlarını bulmak için yollara düşer. Başlarına birbirinden komik olaylar gelen ekip, sonunda kendilerini Madagaskar adasında bulur. Ama alıştıkları rahat düzenden uzak kalmak ve doğal yaşama uyum sağlamak onlar için pek de kolay olmayacaktır.

Yönetmen:

ErIc Darnell, Tom McGrath

Türü:

Animasyon

SAMANYOLU TV 21.30


TEHLİKELİ OYUNLAR

Eski CIA ajanı Jack Ryan, bir İngiliz bakanın ve ailesinin hayatını kurtarınca yeniden göreve çağrılır. Ryan, suikast girişimi sırasında tetikçilerden birini öldürünce, katilin IRA militanı olan kardeşi, Ryan’dan intikam almaya karar vererek Amerika’ya gelir.
TV8 20.45

YÖN.: Phillip Noyce

OYN.: Harrison Ford, Sean Bean

Makİnİst

Trevor Reznik bir fabrikada işçidir. İşinde, dikkatsizliğe yer yoktur. Oysa, Trevor hiçbir şeye konsantre olacak durumda değildir; çünkü bir yıldır hiç uyumamıştır. Trevor’ın hayatı evindeki buzdolabında şifreli mesajlar bulmaya başlayınca iyice esrarengiz bir hal alır.
TNT 22.30

YÖN.: Brad Anderson

OYN.: Christian Bale, Jennifer Jason Leigh

BİTİRİM İKİLİ 2

Los Angeles Polis Departmanı dedektiflerinden James Carter, tatil için Hong Kong’a gider. Fakat Amerikan elçiliğinde bir bombanın patlaması ve yüklü bir para kaçakçılığını araştıran iki görevlinin ölümüne sebep olması sonucu kendini davanın içerisinde bulur.
KANALTÜRK 19.50

YÖN.: Brett Ratner

OYN.: Jackie Chan, Chris Tucker

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up