SineTV’de bu akşam : 15 Eylül

TV'de Sinema

Ye Dua Et Sev
Orijinal Adı: Eat Pray Love Yönetmen: Ryan Murphy Oyuncular: Julia Roberts, Javier Bardem MOVIEMAX – 21.00

Evliliğinde çok mutsuz olduğunu fark eden Liz Gilbert, zorlu bir süreç sonunda boşanıp kendini bulmak için bir dünya seyahatine çıkmaya karar verir. İşinden bir yıl süreyle izin alan Liz, İtalya’da yemeğin keyfini, Hindistan’da duanın gücünü, Bali’de ise aşkı yeniden keşfedecektir. Elizabeth Gilbert’ın kendi hayat deneyiminden yola çıkarak yazdığı
“Eat Pray ove” kitabından uyarlanan filmde Julia Roberts ve Javier Bardem başrolü üstleniyor.

 

 

 

Öp Beni Dostum
Orijinal Adı: Kiss Me Comrade! Yönetmen: Franziska Meyer Price Oyuncular: Mira Bartuschek KARAMEL – 21.00

Jenny annesi ile büyümüş, babasını tanıma fırsatı hiç olmamıştır. Annesi ise mutsuz evliliğinde oldukça yıpranmıştır. Sonradan babasının 1974’te Doğu Almanya’dan özgür Batı Almanya’ya kaçarken yakalanıp öldürüldüğü haberini almışlardır. Şimdi Jenny, annesi ile babasının tanıştığı 1974 yılına geri dönüp; babasına aslında neler olduğunu öğrenmenin peşindedir. O güne geri dönerek her şeyi değiştirmek ve annesiyle babasının aşkına bir şans daha vermek en büyük dileğidir.


 

 

 

 

 

 

Çok Filim Hareketler Bunlar
Yönetmen: Ozan Açıktan Oyuncular: Büşra Pekin, Şahin Irmak, Metin Yıldız, Murat Eken ATV – 20.00

Yaz tatilinde sadece aşkın peşinde olanlar, tatile gidemeyip evde sivrisineklerle savaşmak zorunda kalanlar, sadece günübirlikçi olarak denizle buluşanlar, yazı mezuniyet balosu ile karşılamak için önce mahalleliyle uğraşanlar, yaz tatilinin en güzel hediyesi bisikletin değerini bilemeyenler, tatile uçakla gidenlerle tatili bitip okula dönerken hala ayakları yerden kesilenler, pek çok kesimin yaz hikayeleri bu filmde.

 

 

 

Görevimiz Tehlike 3
Orijinal Adı: Mission: Impossible III Yönetmen: J.J. Abrams Oyuncular: Tom Cruise, Laurence Fishburne SAMANYOLU – 19.45

Gizli ajan Ethan Hunt beyazperdeye geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen Davian’a karşı zor bir göreve soyunuyor. 60’ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Görevimiz Tehlike’nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğuna J.J. Abrams oturdu.

 

 

 

BÜYÜK KUMAR

Güvenlik sistemleri konusunda sihirbaz sayılan bilgisayar mühendi-si Max Peterson’a Çekoslovakya’dan hediye olarak bir cep telefonu gelir. Telefondan Max’e gelen bir mesaj sayesinde genç mühendis büyük bir kumar kazanır ama peşinde CIA’in olduğunu fark eder.

YÖN.: GREG MARCKS

OYN.: SHANE WEST, VING RHAMES

TRT 1 21.50

 

METEOR

Dünya atmosferinde bir meteor patlaması olur ve bu dev meteor taşı Los Angeles şehrini üç gün içinde tahrip edecektir. Bilim adamı Dr. Lehman, Everest’in 3 katı yüksekliğindeki bu meteorun hangi yönden ve koordinatlarda geldiğini bulmak zorundadır.

YÖN.: MICHO RUTARE

OYN.: COOPER HARRIS, AMANDA JAROS

KANALTÜRK 19.50

 

 

 

 

 

 

Manşet fotoğrafının kaynağı : tıkla

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up