SineTV’de Bu Akşam

TV'de Sinema


DEMİR YUMRUK
Bruce Lee, öldürülen öğretmeninin intikamını almak için rakip dövüş okulunun öğrencilerini bir bir döver ve hocasının intikamını alır. Filmde dublör olarak oynayan Jackie Chan, Çin sinema tarihinin en uzun atlayışı olarak bilinen atlayışı gerçekleştirerek herkesin saygısını kazanacaktır.

YÖN.: WEI LO

OYN.: BRUCE LEE, JACKIE CHAN

SAMANYOLU TV 19.40


KIZ KARDEŞİM EVLENİYOR
Margot Zeller, gittiği her yerde kaosa neden olan zeki ve sivri dilli bir yazardır. Kız kardeşi Pauline, özgürlüğüne düşkün ve alçakgönüllü bir kişiliktir. Margot, sürpriz bir şekilde uzun süredir görmediği ve uzaklaştığı kız kardeşinin düğününe gitmeye karar verir.

YÖN.: NOAH BAUMBACH

OYN.: NICOLE KIDMAN, JENNIFER JASON

TNT 20.30


ADALETİN SEMBOLÜ
İki kung-fu ustası, Ejder-Kaplan okulunu kurarlar. Wong Jianglong ve Wong Fuhu savaş sanatlarını sokak çocuklarına bile öğretirler. Böylece okul, adaletin sembolü haline gelir. Wong Fuhu’nun oğlu Dragon ayrılmaya karar verir ve böylece üvey erkek kardeşi Tiger ile bağlantısı kopar.

YÖN.: WILSON YIP

OYN.: DONNIE YEN, NICHOLAS TSE

KANALTÜRK 19.50


Karınca’nın fendi Lucas’ı yendi
Karıncaları hayatından bezdiren ‘kötü çocuğun’ bir gün kendini karıncalarla aynı boyda bulmasıyla gelişen olayları anlatan “Bitirim Karınca”yı (The Ant Bully) John A. Davis yönetiyor.
Ailesiyle birlikte kısa süre önce yeni bir şehre taşınan 10 yaşındaki Lucas, henüz tek bir arkadaş bile edinememiştir. Kendisinden birkaç yaş büyük ablası Tiffany’den zulümden başka şey görmez. Evlilik yıldönümlerini kutlamak için Puerto Vallarta’ya hafta sonu tatili planlamakla meşgul anne-babası da son günlerde onunla pek ilgilenememektedir. Buna karşılık Lucas da bahçesindeki karıncaları yok etmekten keyif alır; yaşamakta olduğu hayal kırıklığının acısını savunmasız toprak tepeciklerini ve sakinlerini tekmeleyerek, ezerek ve hortumla suya tutarak çıkarmaktadır. Ancak Lucas’ın bilmediği şey, ayağının hemen altında bir dünya olduğudur. Kendisinin ‘bir sürü aptal karınca’ olarak gördüğü canlıların çok gelişmiş bir toplum yaşamı ve her birinin adı, ilişkileri, sorumlulukları ve duyguları vardır. Evlerinin “Yok edici Lucas” tarafından yerle bir edilmesinden bıkan karıncalar, onunla savaşmaya karar verirler.

-zaman-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up