SineTv – Bu gece Televizyonda Sinema

TV'de Sinema


STANDER
Bronwen Hughes imzalı Stander’da, Jane kariyerindeki en iyi performanslarından birini veriyor. 80’lerde geçen hikâye, sonradan bir banka soyguncusuna dönüşen Güney Afrikalı polis memuru André Stander’ın gerçek yaşam öyküsüne uzanıyor.
YÖN.: BRONWEN HUGHES

OYN.: THOMAS JANE, DEBORAH KARA UNGER

CNBC-e 23.00


BRONSON
‘İngiltere’deki en azılı mahkûm’ olarak nitelendirilen Michael Gordon Peterson’ın gerçek hikâyesi… Michael Peterson 1974 yılında, aklı havada 19 yaşında bir gençtir. İsmini duyurmak isteyen Michael bir gün el yapımı tabancasıyla postane soymaya kalkışır.
YÖN.: NICOLAS WINDING REFN

OYN.: TOM HARDY, KELLY ADAMS

SİNEMA TV 21.00


TROPİK FIRTINA

Aksiyon filmlerinde rol alacak aktörlere bir kampta her türlü eğitim verilmektedir. Ancak oyuncular, normal hayatlarına döndüklerinde çeşitli zorluk ve bocalamalarla karşılaşır. Tropik Fırtına da bu olayları komedi kalıplarında anlatıyor izleyiciye.
YÖN.: BEN STILLER

OYN.: BEN STILLER, JACK BLACK

ATV 23.00


İNSAN AVI

Amber’in en büyük hayali büyük bir şehre taşınmaktır. Ancak başka şehre taşınma fikri Amber’in yaşadığı en korkunç maceradan biri olacaktır. Yolda arabaları bozulunca bir TIR durdurup şehre gitmek isterler. Ancak bu TIR onların hayatını kâbusa çevirecektir.
YÖN.: ATRICK SYVERSEN

OYN.: PERDITA WEEKS, ATANAS SREBREV

STAR TV 23.15


Osmanlı’nın mirası ölmeden paylaşılıyor

Ortadoğu’da bugün yaşanan sorunların, yaklaşık olarak yüz yıl öncesine dayanan nedenlerini dile getiren 1914 belgeseli, 7. bölümüyle ekranda.
Belgeselde bu akşam savaşın sona ermesinin ardından Paris Barış Konferansı’nda dört büyük devletin liderleri arasında yaşanan çekişmeler ele alınıyor. Konferans henüz sürerken galip devletlerin Anadolu’yu ve İstanbul’u paylaşması, Yunanlıların İzmir’e asker çıkarması, Sevr Antlaşması ve Milli Mücadele’nin başlaması ayrıntılarıyla anlatılıyor. Suriye, Irak ve Filistin’de ortaya çıkan yeni yönetimler, bu yönetimleri pekiştirmek için Churchill tarafından toplanan Kahire Konferansı da ele alınan konulardan.

TRT HABER 22.50

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up