SineTV-Bu Gece Televizyonda Sinema

TV'de Sinema

SCHOOL OF LİFE (HAYAT OKULU)

Bu ay gösterime giren Yeşil Fener’de (Green Lantern) bir süper kahraman rolünde izleyici karşısına çıkan Ryan Reynolds, 2005 yapımı School of Life’ı henüz bağımsız filmlerde rol aldığı dönemde çekti. Filmde Fallbrook Ortaokulu’na atanan enerjik ve sıradışı tarih öğretmeni Michael D’Angelo’nun tüm bir okulun kalbini kazanma süreci anlatılıyor. Geleneksel olmayan öğretme teknikleriyle öğrencilerine tarih sevgisi aşılayan D’Angelo, onlar tarafından verilen Yılın Öğretmeni ödülünü almak isteyen bir öğretmenin de en büyük düşmanı haline geliyor.

School of Life, sevimli ve yer yer dramatik bir aile filmi.

YÖNETMEN: WILLIAM DEAR

OYUNCULAR: RYAN REYNOLDS, DAVID PAYMER, JOHN ASTIN, ANDREW ROBB

CNBC-e 23.00

——————————————————————————————————————————————————

SINAV

8 yetenekli aday, bir şirkete girebilmek için seçmelerde finale kalmışlardır. Penceresiz bir odada, basit bir soruyu cevaplamak için 80 dakikaları vardır. Fakat kimseyle konuşmayacak, sınav kâğıdını kirletmeyecek ve odadan çıkmayacaklardır.

YÖNETMEN: Stuart Hazeldine

OYUNCULAR: Luke Mably, Adar Beck, Chris Carey

tv8 23.00

——————————————————————————————————————————————————-  

 

DOOM

Mars’ın ücra bir köşesinde kurulan bilimsel araştırmalar laboratuvarında büyük bir hata yapılmıştır. Tüm araştırmalar durur. İletişim kopmuştur. Ulaştırılabilen mesajlar ise hiç de iç açıcı değildir. 5 seviyesinde karantina ilan edilir.

YÖNETMEN: Andrzej Bartkowiak

OYUNCULAR: Dwayne Johnson, Karl Urban

tv8 21.00

——————————————————————————————————————————————————-

ÇOK ÖZEL HABER

Quoyle’un hayatı, eşini trafik kazasında kaybetmesinden sonra tamamen değişir. Quoyle, halası ve kızıyla Newfoundland kasabasına yerleşir. Bir gazetede iş bulan Quoyle, yazdığı her makale ile birlikte kendi benliğini keşfetmeye başlar.

YÖNETMEN: Lasse Hallström

OYUNCULAR: Kevin Spacey, Julianne Moore

TNT 00.30

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up