Bizimle İletişime Geçin

TV'de Sinema

SineTv-Bu Akşam Televizyonda Sinema

Yayınlandı

tarihinde

Vavien / 20:00 / Show Tv

 

YÖNETMEN: Yağmur TAYLAN, Durul TAYLAN

OYUNCULAR : Binnur KAYA, Engin GÜNAYDIN, İlker AKSUM, Settar TANRIÖĞEN, Serra YILMAZ

YAPIM: Türkiye 2009

KONU:Celal, karısı ve çocuğuyla mutsuz bir aile hayatı sürmektedir. Ağabeyi Cemal’le birlikte ortak oldukları elektrik dükkânında da işler pek parlak değildir. Birçok yere borçları vardır. Celal ve Cemal’in tek eğlencesi Samsun’a eğlenmeye gitmektir.

Karanlıktakiler / 21:45 / ShowTv

 

YÖNETMEN: Çağan IRMAK

OYUNCULAR: Meral ÇETİNKAYA, Erdem AKAKÇE

YAPIM: Türkiye 2009

KONU:Egemen 30’lu yaşlarını aşmış, ofisboy olarak çalışan ve ilerleyen yaşına rağmen annesi Gülseren ile aynı evde yaşamak zorunda olan genç bir adamdır. Hayat, Egemen için annesinin zihinsel karalamalarıyla dolu, evlerinin içine gizlenmiş onlar için hazırlanmış ufak bir cehennem gibidir.

 

Vizyontele Tuuba / 20:00 / TNT

YÖNETMEN : Yılmaz ERDOĞAN

OYUNCULAR : Yılmaz ERDOĞAN, Tarık AKAN, Demet AKBAĞ, Altan ERKEKLİ, Tolga ÇEVİK, İclal AYDIN, Cezmi BASKIN, İdil FIRAT, Tuba ÜNSAL, Bülent İNAL

YAPIM: Türkiye 2004

KONU: 1974 yılında televizyonla tanışan Güneydoğu kasabasının hikayesi devam ediyor. Vizontele Tuuba’da bu küçük kasabada 1980 yazında yaşananlar konu ediliyor. Artık kasabada bazı evlerde televizyon var, akşamları televizyonu olan evlerde insan toplanıyor, Dallas seyrediyorlar. Deli Emin kasabanın tabela işleriyle uğraşıyor. Dükkanların, kahvehanelerin, yazlık sinemanın, Adalet Partisi İlçe Başkanlığı’nın ve devrimci derneklerin tabelalarını hep o hazırlamış; hepsinin bir köşesine de bir güvercin resmi kondurmuş. Gelen sürpriz konuklarla kasabada hayat hareketlenirken, ülkede yaşanan siyasi gelişmeler tüm ülkeyi olduğu gibi kasaba halkını da etkilemektedir.

Konuş Benimle / 23:00 / CNBC-e

ORİJİNAL ADI: Talk To Me

YÖNETMEN: Kasi LEMMONS

OYUNCULAR: Don CHEADLE, Chiwetel EJIOFOR, Taraji P. HENSON, Cedric THE ENTERTAINER

YAPIM: ABD 2007

KONU:Eski bir suçlu, bir ulusun vicdanının sesi oldu Denzel Washington ile birlikte siyahi aktörler arasında popülerliğiyle başı çeken Don Cheadle, daha performans odaklı filmlerde rol almayı tercih ediyor. Talk to Me de Cheadle’ın performansından güç alan filmlerden biri. Cheadle filmde, 60’larda Amerika’da hayli popüler olan DJ Petey Greene’i canlandırıyor. Yaptığı silahlı soygun yüzünden tutuklanan Greene, önce hapishanenin DJ’i oluyor, sonra da ülkenin çok dinlenen seslerinden biri haline geliyor. Komünist düşünceyi savunan ve Vietnam Savaşı’na karşı çıkan Greene, radyo ve TV’yi sadece bir eğlence aracı olarak kullanmıyor, bütün toplumsal meselelerde halkın bir numaralı rehberi oluyor.

Nehrin Kralı / 21:00 / TV 8

YÖNETMEN : Nick WILLING

OYUNCULAR : Edward BURNS, Jennifer EHLE, Thomas GIBSON

Yapım : Kanada 2005 Dram

Abel Grey, bölgenin özel okulundan erkek bir öğrencinin cesedi nehirde sürüklenirken bulununca, olayı araştırmaya gider. Skandaldan çekinen okul yönetimi olayın intihar olduğunda ısrar eder. Ancak, öğrencinin kız arkadaşı Carlin’den erkek arkadaşının okulda hiç rahat bırakılmadığını öğrenen Abel, okulun öğrencileri arasındaki sürtüşmelerden şüphelenir ve okulun sempatik öğretmenlerinden biri olan Betsy’nin güvenini kazanmaya çalışır.

 

 

 

 

 

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

19 Nisan 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

19 Nisan 2021 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Hesaplaşma (Misconduct) – Beyaz TV Saat: 19.30

Genç ve hevesli avukat Ben Cahill, büyük bir ilaç şirketinin yöneticisine karşı açılan bir davayı üstlenir. Çok geçmeden kendini şantaj ve tehlikeli oyunlar içinde bulan Cahill, durumdan kurtulmaya çalışırken davayı takip etmek zorunda kalır.

HATFIELDS & MCCOYS – TRT 2 Saat: 21.00

History Channel’dan üç bölümlük bir western. Batı Virginia’da birbirilerine düşman olan iki aile Hatfield’lar ve McCoy’ların öyküsü. Dizinin başrollerinde ise iki büyük isim var; Kevin Costner ve Bill Paxton.

Skyark Savaşı (Battle for Skyark) – Beyaz TV Saat: 21.30

İnsanlık, çoraklaşmış dünyayı terk edip yapay gökyüzü şehri SkyArk’a taşınmıştır. Sadece güçlülerin yaşayabildiği SkyArk’ta, geriye kalanlar dünyada ölüme terk edilmektedir. Babasının ölümüyle dünyaya sürülen Rags, bir isyan başlatacaktır.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Zengo – Kanal D Saat: 20.00 ve 22.15

Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe’nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.

Yaşamak Güzel Şey – TV 2 Saat: 21.15

Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulamaya, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

Soluk – TRT 2 Saat: 21.30

Ölümün birleştirdiği üç farklı karakterin hikayesine konuk olacağımız “Soluk”, bu akşam 21.30’da TV’de ilk kez TRT 2’de.

Son Tanık (The Expatriate) – Beyaz TV Saat: 21.30

İşverenleri, eski bir CIA ajanı olan Ben Logan’ın varlığına dair tüm kayıtları siler ve uluslar arası bir komplonun tam merkezine koyarlar. Ben’in tek çaresi kızını da alarak kaçmak olur.

Şeref Kanunu (Code of Honor) – TV 2 Saat: 23.15

Albay Robert Sikes, yaşadığı şehri suçlululardan korumak için gizli bir görevdedir. Görevini tamamlayıncaya kadar sokak çeteleri, gangsterler ve politikacılarla karşı karşıya gelecektir.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Sabotaj (Sabotage) – Beyaz TV Saat: 19.30

John Breacher, itibarı yüksek ve kimliği gizli narkotik ajanlarından oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekip, büyük bir uyuşturucu çetesine yapılan baskının ardından olay yerindeki 10 milyon doları, ortalık sakinleştiğinde almak üzere saklar. Fakat geri geldiklerinde para sakladıkları yerde yoktur. Paranın yok olmasının ardından cinayetler başlar. Birisi ekip üyelerini tek tek avlamaktadır. Uyuşturucu çetesinin elemanları intikam mı almaktadır, yoksa ekipte bir hain mi vardır?

Herkes Biliyor (Everybody Knows) – TRT 2 Saat: 21.15

Asghar Farhadi’nin yönetmenliğini üstlendiği “Everybody Knows” (Herkes Biliyor), bir kızın kaybolmasıyla yüzleşilen gerçekleri konu ediniyor. Penélope Cruz ve Javier Bardem’in başrollerini paylaştığı film, TRT 2’de.

Beyazlar İçinde (Into the White) – Beyaz TV Saat: 21.45

İkinci Dünya Savaşı’nda bir grup İngiliz ve Alman askeri, uçaklarının düşmesiyle karla kaplı bir tepede mahsur kalır. Aynı kulübeye sığınan askerler, hayatta kalmak için savaşı bir kenara bırakıp belli kurallar koyarak, birlikte yaşam mücadelesi verirler.

Okumaya Devam Et

Popüler