Bizimle İletişime Geçin

TV'de Sinema

SineTv-Bu akşam televizyonda sinema!

Yayınlandı

tarihinde

Kanal 7 / 19:00

DOKUNMAYIN ŞABANIMA

YÖNETMEN: Osman Seden

OYUNCULAR: Kemal Sunal, Ahu Tuğba, Halit Akçatepe, Reha Yurdakul, Diler Saraç

KONUSU: Şaban kadınlar konusunda başarısız bir minübüs şöförü, Ökkeş ise tam bir hovardadır. İki eski asker arkadaşı olan ökkeş ve şabanı”ın yolları bir gün kodeste kesişir. Babasının zoruyla evlendirilmek istenen ökkeş şaban”dan kendi yerine geçmesini ister ve rollerini değişirler. Ancak gittikleri evde evin kızına her ikisi birden aşık olunca işler karışır. Aşık oldukları kız ise evin hizmetçisiyle yer değiştirmiştir…

Cnbc-e / 23:00

GİA

YÖNETMEN: MICHAEL CRISTOFER

OYUNCULAR: ANGELINA JOLIE, FAYE DUNAWAY, MERCEDES RUEHL, ELIZABETH MITCHELL

KONUSU: Angelina Jolie, 70’li yılların ikinci yarısında zirveye yükselen model Gia Carangi’yi başarıyla oynuyor. Gia Carangi sinemada daha önce de örneklerini gördüğümüz zor bir çocukluk dönemi geçiren, genç yaşta meşhur olan karakterlerden biri. Şöhretin baskısına dayanamıyor, uyuşturucuya başlıyor.Filmin oyuncuları arasında Faye Dunaway de var. Gia Carangi hayat dolu ve asi bir kız. Model olunca, bambaşka bir hayata sürüklenmiş. Uyuşturucuya kapılmasıyla birlikte de düşüş başlamış.

Tnt / 01:30

ŞAİR

YÖNETMEN : Damian Lee

OYUNCULAR : Dary Hannah, Roy Scheider, Kim Coates, Colm Feore

KONUSU: İkinci Dünya Savaşı’nın şafağında bir hahamın kızı ile bir alman askeri birbirlerine aşık olurlar, ancak savaş onları ayırır. Birbirlerini bulabilmek için çıktıkları tehlikeli yolculukları birbirlerinden zorlu mücadelelere tanık olur.

Fox / 21:30

X-MEN

YÖNETMEN: Bryan Singer

OYUNCULAR : Hugh Jackman, Halle Berry, Patrick Stewart, Ian McKellen, Anna Paquin

KONUSU: Profesör Xaiver, istemleri dışında mutasyona uğramış gençleri bir okulda toplamıştır. ‘X-Men’ olarak adlandırılan öğrencilerin görevi, yapay mutantların oluşturabileceği tehditlere karşı dünyayı korumaktır. Bu tehditlerin kaynağı, mutantların üstünlüğünü savunan magneto adlı bir diğer mutanttır. Xavier’in öğrencilerinden Rogue kaçırılınca, X-Men ekibi onu geri getirmek üzere Magneto’nun mutantlarına karşı mücadeleye girer. Tüm mutantlar, bir yandan da kendilerine karşı soykırım kampanyası yürüten senatör McKelly’le uğraşmak zorundadır.

Kanaltürk / 19:50

KORUYUCU

YÖNETMEN: PANNA RITTIKRAI

OYUNCULAR: PIPHAT APIRAKTANAKORN, CHOOSAK IAMSOOK, TONY JAA, SAYAN MEUNGJARERN

KONUSU: Ülkenin en başarılı iş adamlarından birini korumakla görevli olan profesyonel bir koruma, görevini yerine getiremeyip patronunu koruyamayınca, patronun oğlu tarafından işten çıkarılır. Oğul babasının yerine geçer ve şirketi devralır. Ancak şirketi ele geçirmeye çalışan kişiler tarafından takip edilmeye başlar. Kaçmak ve varoşlarda yaşayan nazik bir ailenin yanında saklanmak zorunda kalır. Bu sırada eski koruma tehtidler almakta ve takip edilmektedir.

Tv8 / 20:45

ZIPIR

YÖNETMEN : Ben Stiller

OYUNCULAR : Ben Stiller, Owen Wilson, Christine Taylor

KONUSU: “Zoolander” (Zıpır) 1 ödül ve 9 adaylığı olan bir film… Derek Zoolander 3 yıldır VHI’ın yılın erkek mankenidir ancak ödülü Hansel kazanınca Zoolander’in dünyası tepetaklak olur. Arkadaşları onu terk eder, babası hayal kırıklığına uğramıştır ve kendisi de artık iyi bir manken olmadığına inanmaya başlamıştır.

Kanaltürk / 21:45

SUÇ ALEMİ

YÖNETMEN: Brad Mirman

OYUNCULAR: Gerard Depardieu, Harvey Keitel, Johnny Hallyday, Renauld, Said Taghmaoui, Stephen Freis

KONUSU: Bir grup Fransız hırsız tek seferlik bir iş için Chicago’ya uçarlar ve yanlışlıkla bir Mafya babasının evini soyarlar. Fransızların, Amerika macerası kısa sürede kabusa dönüşür ve Amerikan tarzı yeraltı dünyasının kurallarından habersiz Paris’e dönmeye çalışan soyguncuların peşine hem mafya, hem FBI hem de çeteler düşer. Olay Fransız profesyonel hırsız Daniel Foray’in (Gerard Depardieu) kendi başına işler çevirmesiyle başlar. Oldukça saf olan arkadaşları Raymond ve Julien’le birlikte çalışan Daniel, işi biraz kendi lehine döndürmeye başlayınca, patronu onları, peşlerine Marcel ve Zero’yu da (Renauld ve Hallyday) katarak Chicago’ya yollar. Bir işadamının malikanesini soyacaklardır. Soygunu yapmasına yaparlar ama hemen sonrasında tuzağa düşürüldüklerini anlarlar. Soydukları ev şehrin en büyük mafya babasına (Keitel) aittir ve ne tesadüftür ki, çaldıkları lüks araba Chicago’nın en kötü çete liderine aittir.

Sinefeso Haber Merkezi

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Zengo – Kanal D Saat: 20.00 ve 22.15

Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe’nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.

Yaşamak Güzel Şey – TV 2 Saat: 21.15

Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulamaya, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

Soluk – TRT 2 Saat: 21.30

Ölümün birleştirdiği üç farklı karakterin hikayesine konuk olacağımız “Soluk”, bu akşam 21.30’da TV’de ilk kez TRT 2’de.

Son Tanık (The Expatriate) – Beyaz TV Saat: 21.30

İşverenleri, eski bir CIA ajanı olan Ben Logan’ın varlığına dair tüm kayıtları siler ve uluslar arası bir komplonun tam merkezine koyarlar. Ben’in tek çaresi kızını da alarak kaçmak olur.

Şeref Kanunu (Code of Honor) – TV 2 Saat: 23.15

Albay Robert Sikes, yaşadığı şehri suçlululardan korumak için gizli bir görevdedir. Görevini tamamlayıncaya kadar sokak çeteleri, gangsterler ve politikacılarla karşı karşıya gelecektir.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

16 Nisan 2021 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Sabotaj (Sabotage) – Beyaz TV Saat: 19.30

John Breacher, itibarı yüksek ve kimliği gizli narkotik ajanlarından oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekip, büyük bir uyuşturucu çetesine yapılan baskının ardından olay yerindeki 10 milyon doları, ortalık sakinleştiğinde almak üzere saklar. Fakat geri geldiklerinde para sakladıkları yerde yoktur. Paranın yok olmasının ardından cinayetler başlar. Birisi ekip üyelerini tek tek avlamaktadır. Uyuşturucu çetesinin elemanları intikam mı almaktadır, yoksa ekipte bir hain mi vardır?

Herkes Biliyor (Everybody Knows) – TRT 2 Saat: 21.15

Asghar Farhadi’nin yönetmenliğini üstlendiği “Everybody Knows” (Herkes Biliyor), bir kızın kaybolmasıyla yüzleşilen gerçekleri konu ediniyor. Penélope Cruz ve Javier Bardem’in başrollerini paylaştığı film, TRT 2’de.

Beyazlar İçinde (Into the White) – Beyaz TV Saat: 21.45

İkinci Dünya Savaşı’nda bir grup İngiliz ve Alman askeri, uçaklarının düşmesiyle karla kaplı bir tepede mahsur kalır. Aynı kulübeye sığınan askerler, hayatta kalmak için savaşı bir kenara bırakıp belli kurallar koyarak, birlikte yaşam mücadelesi verirler.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

15 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

15 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Jane’in İntikamı (Jane Got A Gun) – Beyaz TV Saat: 19.30

Jane Hammond, kanun kaçağı kocasını kurtarmak için eski sevgilisi Dan’den yardım ister. Ancak Dan’ın planlarından Jane Hammond’un haberi yoktur.

 Nar Bağı (Pomegranate Orchard) – TRT 2 Saat: 21.00

Pomegranate Orchard (Nar Bağı), yıllar sonra ülkesine dönen bir adamın, ailesiyle yeniden ilişki kurma çabasını konu ediniyor. Azerbaycan yapımı film, bu akşam 21.00’da TRT 2’de.

Manhattan Gecesi (Manhattan Night) – Beyaz TV Saat: 22.00

Çalıştığı gazete için sansasyonel haberler peşinde koşan Porter, evinde mazbut bir aile hayatı yaşamaktadır. Gizemli bir vakayı araştırması için kapısını çalan Caroline, Porter’ın hayatını altüst eder.

Okumaya Devam Et

Popüler