SineTv-Bu akşam televizyonda sinema!

TV'de Sinema

Fido / TNT / 23:59

Yönetmen : Andrew Currie

Oyuncular : Carrie Anne Moss, Billy Connolly, Dylan Baker, K’Sun Ray, Tim Blake Nelson, Henry Czerny, Sonja Bennett

Konusu: 1950’lerin Amerikası’nda herşey tüm sakinliği ile devam etmektedir, ancak bir farkla. İnsanlığın korkulu rüyası zombiler artık gündelik yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Hatta boyunlarına takılan bir tasma aracılığı ile idare edilen zombiler ev işlerine koşulan birer hizmetli konumundadırlar. Robinson ailesinin de hizmetinde bulunan Fido artık aileden biri haline gelmiştir. Evin küçük oğlu Timmy’nin de en iyi arkadaşı olan Fido “yan komşusunu yemek” gibi korkunç bir hata yapar.

Ateş Topu / Tv8 / 21:00

Yönetmen:Thanakorn PongsuwanOyuncular: Arucha Tosawat ,Khanutra Chuchuaysuwan ,Kumpanat Oungsoongnern
Konusu: Hapisten çıkan Tai (Preeti Barameeanat) ikiz kardeşi Tan’ın komada olduğu öğrenir.Tan, Fireball adlı oyunun dünyasına girmiştir. Basketbola benzeyen Fireball, yer altı suç patronları tarafından organize edilen bir şiddet oyunudur. Tan, kardeşinin erken tahliyesi için gerekli parayı toplayabilmek için bu oyuna dahil olmuş ancak bir maç sırasında ciddi biçimde yaralanmış ve komaya girmiştir.Tai de kardeşini ölümün eşiğine getiren adamı bulmak için Fireball’a başlar.

Testere 5 / Tnt / 01:00

Yönetmen: James Wan

Oyuncular: Cary Elwes, Leigh Whannel, Danny Glover

Konusu: Popüler TESTERE / SAW  serisinin beşinci bölümünde kriminal uzman Hoffman (Mandylor) Jigsaw efsanesini yaşatacak hayatta kalan son kişidir. Ancak tehdit sözkonusu olduğunda sırrının açığa çıkmaması için herşeyi göze alarak tüm tehlikleri ortadan kaldırmak zorundadır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up