SineTV – Bu akşam Televizyonda Neler Var?

TV'de Sinema

VALİ

Vali Faruk Yazıcı’nın neredeyse çocukluktan beri arkadaşı olan MTA mühendisi Ömer Uçar ve meslektaşları bölgedeki zengin uranyum madeni yatağıyla ilgili bilgiler elde ederler. Bu gelişmeler üzerine şüpheli ölümler başlar.
SHOW TV 20.00

YÖN.: ÇAĞATAY TOSUN

OYN.: ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, ŞEBNEM DÖNMEZ

 

İNANILMAZ AİLE

Bob Parr, dünyanın en ünlü süper kahramanlarından biri olan Mr. Incredible kimliğiyle kötü güçlerle savaşıp insanların hayatını kurtarmaktadır. Bob, 15 yıllık bir süper kahramanlık sonrasında, emekliye ayrıldığı sırada çok gizli bir göreve çağrılır.

ATV 20.15

YÖN.: Brad Bird

TÜRÜ: Animasyon

 

Jesse James Suikasti

“Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikastı” filminde Jesse James, hem soygun planlamakta hem de onu yakalayarak ödül kazanmak isteyen düşmanlarına savaş açmaktadır. Bir gün Robert Ford isimli bir genç de Jesse James’in çetesine katılır.

TNT 20.00

YÖN.: Andrew Dominik

OYN.: Brad Pitt, Mary-Louise Parker

 

SUİKAST ÇEMBERİ

Robert Rath, profesyonel bir suikastçı olarak mesleğinin zirvesindedir. Fakat Rath’in en büyük amacı bir an önce bu işi bırakmaktır. Ancak genç suikastçı Miguel Bain’in amacı ise kendisine rakip olarak gördüğü Rath’i ortadan kaldırmak ve zirveye yerleşmektir.

SAMANYOLU TV 22.10

YÖN.: Richard Donner

OYN.: Sylvester Stallone, Antonio Banderas

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up