SineTV – Bu Akşam Neler Var?

TV'de Sinema

SİNETV

Gerçeğin Parçaları
Alabama’nın küçük bir kasabasında hayatını sürdürmeye çalışan 17 yaşındaki Ree Dolly, kendisinden yaşça küçük iki kardeşine ve hasta annelerine bakmak zorundadır. Ruhsal bir çöküntü içinde olan annesinin o hale gelmesinde uyuşturucu bağımlısı babasının rolü çok büyüktür.
GERÇEĞİN PARÇALARI – SİNEGOLD 21.00

YÖN.: DEBRA GRANIK

OYN.: GARRET DILLAHUNT, JENNIFER LAWRENCE

SineTV

Koşan Adam
Totaliter bir toplumda polis olan Ben Richards, kendisinin hatası olmayan bir katliamla suçlanır. Hapishaneye gönderilen Ben, diğer mahkûmlarla kapışır. Hapishaneden kaçmayı dener, ancak yaptığı planın bir parçası olan kadın onu ele verir ve yetkililere teslim eder.
KOŞAN ADAM – TV8 20.45

YÖN.: PAUL MICHAEL GLASER

OYN.: ARNOLD SCHWARZENEGGER, MARIA CONCHITA ALONSON

SineTV

Savaşçı
Emekli özel harekâtçı asker Nick Gunar, bir grup paralı askeri Güney Çin Denizi’nde bir adada toplar. Görevleri; adada bulunan sıra dışı hazinelerin haklarını ele geçirmektir. Fakat paralı askerler beklenmeyen bir şekilde Nick Gunar’ın emirlerinden çıkmaya başlar.
SAVAŞÇI – SAMANYOLU TV 23.15

YÖN.: PERRY LANG

OYN.: DOLPH LUNDGREN, CATHERINE BELL

SineTV

Madam Irma

Bourdon’un Yves Fajnberg ile birlikte çektiği Madame Irma, üst düzey bir yönetici olarak çalıştığı şirketin kapanma kararıyla hayatı altüst olan bir adamın düştüğü zor durumdan kurtulma hikayesini anlatıyor. Bourdon’un canlandırdığı Francis, işini kaybedeceği gerçeğini hem karısından hem de arkadaşlarından saklıyor ve kurtuluş umuduyla kendisini bir falcıya atıyor. Ancak falcıdan, kafasında bambaşka bir fikirle ayrılıyor: Falcılık kariyeri.

Orijinal Adı: Madame Irma
Yön: Didier Bourdon, Yves Fajnberg
Oyuncular: Didier Bourdon, Pascal Légitimus
• CNBC – e – 22.00 •

SineTV

Tek

Gabriel Yulaw, 123 değişik evrende yolculuk ederek alternatif benliklerini avlayarak ve yok ederek tüm evrenlerde tek benlik olmaya çalışmaktadır. Yulaw, yok ettiği benliklerinin güçlerini ele geçirip insanüstü bir canlı olmayı başarmaktadır. Yulaw’ın en son hedefi Los Angeles Bölgesi Şerif Departmanı’nın sevilen üyesi Gabe’dir. Gabe’in mutlu bir şekilde sürdürdüğü hayatı Yulaw’ın planları dahilinde bozulur. Gabe hem evreni korumak hem de kendi için Yulaw ile baş etmek zorunda kalır.

Orijinal Adı: The One
Yönetmen: James Wong
Oyuncular: Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo, Jason Statham
• KANALTÜRK – 22.00 •

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up