Sinepark Kısa Film Festivali’ne Başvurular Başladı!

Festivaller

Beşinci  yaşını kutlayan Sinepark’a başvurular başladı. Filmini parka götürmen için son gün 21 Ekim 2011.

Belgesel ve kurmaca filmlerin yer alacağı Sinepark Kısa Film Festivali’nde korku, aksiyon, fantastik ve bilimkurgu türündeki kurmaca kısa filmler “Korku Tüneli”, komedi filmleri “Komikaze”, dram türüne giren filmler “Alabora”, belgesel filmler “Çarpışan Aramalar” ve lise öğrencilerinin kısa filmleri “Atlıkarınca” bölümlerinde değerlendirilecek. Her türde en iyi film ödülünün yanı sıra, en iyi senaryo, en iyi görüntü, en iyi kurgu, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu dallarında birincilik ödülü verilecek. Sinepark’ın en iyi filmi ise 2.500 TL’lik Hürrem Erman Özel Ödülü’nün sahibi olacak.

Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İletişim Kulübünün ortaklığı ile tür sinemasını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sinepark Kısa Film Festivali’nin beşincisi için son katılım tarihi 21 Ekim. 30 dk’yı geçmeyen belgesellerin başvurabildiği festival hakkında ayrıntılı bilgiye http://sinepark.gsu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! Son başvuru tarihi 21 Ekim 2011!

Sinefesto.com

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up