Sinemanın Türkiye Macerası Konuşulacak

Etkinlikler Türkiye

suatkocer-bayrampasa

Sinema yazarı Suat Köçer, Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nin düzenlediği sinema söyleşilerinde Sinemanın Türkiye’deki serüvenini anlatacak.

Bayrampaşa Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen sinema söyleşileri başlıyor. İlki yarın gerçekleştirilecek sinema söyleşilerinde, Türkiye sinema tarihinin önemli dönüm noktaları masaya yatırılacak. Film Arası Dergisi yayın yönetmeni ve Yeni Şafak Gazetesi sinema yazarı Suat Köçer’in konuşmacı olarak katılacağı programın ikinci haftasında Türkiye Sineması’nda Akım ve Kavramlar, son haftasında ise Yeni Türkiye Sineması’nın Bugünü ve Yarını tartışılacak.

Program her Salı Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde, 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Anadolu’da İlk Yıllar, İlk Yollar başlıklı söyleşi yarın saat 14.00’da Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde (BAYGEM) yapılacak. Söyleşiye katılımlar ise ücretsiz olacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up