Sinema Kahvesi’nin Bu Haftaki Konuğu Erem Şentürk

Etkinlikler

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen ‘Dünyanın Merkezi Sinema Kahvesi’ projesinin bu haftaki konuğu Yönetmen ve Senarist Erem Şentürk.

‘Dünyanın Merkezi Sinema Kahvesi’, sinemaya ilgi duyan, yenilikçi, gelişime açık, sinema alanında araştırma yapmak isteyen öğrencilerin; söyleşilere katılabilecekleri, sinemanın ustalarıyla bir araya gelebilecekleri, atölye çalışmalarına dahil olabilecekleri, bunları yaparken de keyifli ve huzurlu vakit geçirebilecekleri bir gençlik projesidir.

Bu proje kapsamında sinema üzerine söyleşiler, atölye çalışmaları, senarist, oyuncu ve yönetmen buluşmaları, kurgu editörü buluşmaları gibi sektör içerisinden birçok deneyimli isimin gençlerle buluşması sağlanmaktadır.

Sinema Kahvesi’nin bu haftaki etkinliğinde Yönetmen ve Senarist Erem Şentürk konuk edilerek, “Senaryonun Bin Bir Yüzü” adlı söyleşi programında teknik senaryo yazımının yanı sıra bir senaryoya değişik açılardan nasıl bakılacağı konuşulacaktır.

13 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul İl Temsilciliğinde gerçekleştirilecek etkinliğe başvurular internet sitesi üzerinden alınmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up