Sinefesto ‘Online Senaryo Eğitimi’ne Başvurular Başladı

Manşet Meraklısına

Sinefesto tarafından düzenlenen ‘Online Senaryo Eğitimi’ başlıyor. Senaryo doktoru Fatih Mutlu tarafından verilecek eğitimler 6 hafta sürecek.

Klasik senaryo üslubunun temel ilkeleri çerçevesinde, karakter yazımı, olay örgüsü tasarımı ve diyalog tekniğine dair uygulamalı derslerin gerçekleştirileceği programda; sinema ve televizyon tarihinin hem geleneksel hem de modern örnekleri ışığında interaktif çalışmalar yapılacak.

Eğitimler haftada 2 gün, günlük 2 saat olarak gerçekleştirilecek. 15’er kişilik gruplar halinde verilecek eğitimler ilk aşamada 2 grup olarak düzenlenecek. Katılımcıların tamamı derse aynı anda online olarak katılabilecek.

Ücretli olarak gerçekleştirilecek eğitimlerin içeriği hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up