Simpsonlar Canlı Yayında Soruları Yanıtlayacak

Dünya

Dünya tarihinde bir ilk yapılıyor. Çizgi karakterlerden oluşan The Simpsons ailesi canlı yayında kendilerine yöneltilecek soruları yanıtlayacak.

Sinema tarihinin en uzun soluklu çizgi dizisi Simpsonlar 27. sezonu ile ekranlarda. Matt Groening ve ekibi sezonun sonlarına doğru hiç denenmemiş bir şeyi denemek için kolları sıvadı. Dizinin 15 Mayıs’ta yayınlanacak bölümünün son 3 dakikasında Homer canlı olarak soruları cevaplayacak. Akla pek yatkın gelmeyen bu proje Motion Capture tekniğiyle hayata geçirilecek. Bilgisayar desteği ile Homer’a hareket katılırken seslendirmen Dan Castellaneta ise yayın sırasında sorulara cevap vermek üzere hazır bulunacak.

7021606-cartoon-the-simpsons-homer

 

15 Mayıs’ta yayınlanacak bölüm için yapımcı Fox, 1 Mayıs ve 4 Mayıs arasında #HomerLive etiketiyle Twitter üzerinden seyircilerin sorularını alacak.

simpsons-banner

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up