Simpson Ailesi Tehlikede!

Manşet Türkiye

Yaklaşık 23 yıldır yayında olan ünlü animasyon durum komedisi ekranlara veda etme tehlikesiyle karşı karşıya.

Orta sınıf bir Amerikan ailesi olan Simpsonların hikayesini anlatan dizinin, finansal sorunlar nedeniyle yayından kaldırılabileceği açıklandı.

Dizinin yapımcı şirketi 20th Century Fox Television’ın sözcüsü Chris Alexander, Simpsons’ın devam etmesi gereken bir yapım olduğunu, ancak mevcut finansal yapının yeni sezonlara imkan tanımayabileceğini belirtti.

Dizi yapımcılarının, finansal sorunlar nedeniyle dizideki altı karakteri seslendiren oyuncuların ücretlerinde yüzde 45’lik bir kesinti yapılmasını talep ettikleri belirtiliyor. Seslendirmecilerin her birinin sezon başına yaklaşık 8 milyon dolar kazandıkları tahmin ediliyor.

Ntvmsnbc’nin haberine göre; hâlâ ABD’deki Fox TV’de pazar günleri yayımlanan ve televizyon eleştirmenleri tarafından en iyi TV yapımlarından biri olarak değerlendirilen Simpsons’ın, bu sonbaharda geçen yıla oranla yüzde 14’lük bir düşüşle 7,1 milyon izleyiciye ulaşması bekleniyor.

Diziyi, 1991-92 sezonunda her hafta yaklaşık 21,7 milyon kişi seyrediyordu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up