Sicario 2’den Yeni Fragman

Genel Günün Haberi Hollywood
Sicario 2’den Yeni Fragman

Sicario: Day of the Soldado’dan yeni bir fragman daha yayımlandı.

 

2015 yapımı Sicario‘nun devam filmi Sicario: Day of the Soldado‘da aksiyonun dozu daha da artıyor. Devam filminde de Taylor Sheridan’ın imzasını taşıyan Sicario: Day of the Soldado’nun yönetmen koltuğunda ise bu defa Stefano Sollima var. İlk filmdeki kadrodan Josh Brolin ve Benicio Del Toro’nun yer aldığı filmde ayrıca Isabela Moner, Matthew Modine, Catherine Keener, Manuel Garcia-Rulfo, Jeffrey Donovan, Christopher Heyerdahl ve Shea Whigham gibi oyuncular yer alıyor.

Filmin Konusu:

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver (Josh Brolin), gizemli Alejandro’yla (Benicio Del Toro) iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, en alçakça yollarla savaşı kızıştırmaktır. Alejandro, savaşı alevlendirmek için kartel patronunun kızını kaçırır fakat kız, sivil zayiat olarak görülmeye başlayacak ve kızın kaderi, ne için savaştıklarını sorgulayan bu iki adamın elinde olacaktır.

Sicario: Day of the Soldado, 29 Haziran’da gösterime girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up