Sicario 2’den İlk Fragman

Hollywood Manşet
Sicario 2’den İlk Fragman

Sicario’nun devam filmi “Sicario 2: Soldado”dan yeni fragman yayınlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda önceki yapımdan Josh Brolin ve Benicio del Toro‘nun yanı sıra Isabela Moner, Catherine Keener ve Matthew Modine gibi isimler yer alıyor.  Emily Blunt ve Denis Villeneuve’nin devam kadrosunda olmadığı filmin senaryosunu Taylor Sheridan yazdı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Steffano Sollima oturuyor. Soldado, Haziran 2018’de vizyona girecek.

Filmin Konusu:

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver (Josh Brolin), Alejandro’yla (Benicio Del Toro) iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, durumu kızıştırmaktır. Alejandro, durumu alevlendirmek için kartel patronunun kızısını kaçırır. Fakat kız, sivil zayiat olarak görülmeye başlayacak ve kızın kaderi ise bu iki adamın ellerinde olacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up