Shyamalan’ın Yeni Filminden Detaylar

Dünya

Shyamalan’ın yeni projesinin isimi belli oldu!

Son filmi Ziyaret ile beyaz perdeye başarılı bir dönüş yapan M. Night Shyamalan‘ın yeni projesinin ismi ve tarihi açıklandı.

visit shyamalan

5 milyon dolar bütçeli filmi Ziyaret‘in 87 milyon dolarlık hasılatının ardından, Shyamalan’ın bekletmeden hazırlıklarına başladığı yeni filmiyle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Filmin başrolü için ilk olarak 3 kez Oscar’a aday gösterilen Joaquin Phoenix düşünülmüştü. Fakat rolü X-Men serisinde Profesör X’e hayat veren James McAvoy aldı.

Ayrıca filmin isminin Split olacağı ve 2017’de vizyona girmesinin planlandığı gelen bilgiler arasında. The Blumhouse Productions ve Universal Pictures işbirliğiyle hayata geçirilecek olan yapımın 20 Ocak 2017‘de vizyona girmesi hedefleniyor. Filmin kadrosunda McAvoy‘a; Betty Buckley, Jessica Sula, Anya Taylor-Joy ve Haley Lu Richardson eşlik edecek.

——————————————-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up