Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Shrek Sil Baştan

4 Shrek filmi daha geliyor.

Yayınlandı

tarihinde

DreamWorks’u satın alan ComCast’ın ilk işi Shrek serisine el atmak oldu. Firma dört Shrek filmini aynı anda çekecek. Ve bir iddiya göre seri baştan başlayacak.

DreamWorks’e yaklaşık 4 milyar dolar veren ComCast parayı Shrek’ten çıkarmaya niyetli. 4 Shrek’in prodüksiyonuna aynı anda başlayan ComCast filmleri altışar ay arayla gösterime sokacak. Bu hamlenin altında ise ComCast’ın ‘voliyi vurma’ hayallerinin olduğu iddia ediliyor.

İddiaya göre ComCast Shrek oyuncaklarından para kazanmak için düğmeye bastı. Sonraki niyeti ise Shrek temalı bir park açarak Disneylandvari bir işletmeye sahip olmak.

Siz bu durum karşısında ne düşünüyorsunuz?

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Steven Spielberg Otobiyografisine 4 Yeni İsim Dahil Oldu

The Fabelmans’ın oyuncu kadrosu genişliyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Steven Spielberg’ün otobiyografik filmi “The Fabelmans”ın oyuncu kadrosuna dört yeni ismin dahil olduğu resmi olarak duyuruldu.

Steven Spielberg‘ün hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstleneceği “The Fabelmans” otobiyografik filminin oyuncu kadrosu genişliyor. Prdoüksiyonuna halen devam edilen filmin oyuncu kadrosuna Judd Hirsch, Jeannie Berlin, Robin Bartlett ve Jonathan Hadary‘nin dahil olduğu resmi olarak duyuruldu.

Filmin geri kalan oyunu kadrosunda ise Blue Valentine ile parlayan Michelle Williams, komedyen Seth Rogen ve There Will Be Blood, Little Miss Sunshine, Okja gibi dikkat çeken filmlerde yer almış Paul Dano bulnuyor.

Okumaya Devam Et

Günün Haberi

Bob Odenkirk “Better Call Saul” Setinden Hastaneye Kaldırıldı

Bob Odenkirk sette fenalaştı!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Breaking Bad spin-off dizisi olarak hayata geçirilen Better Call Saul setinde Bob Odenkirk’ün fenalaşıp hastaneye kaldırıldığı resmi olarak açıklandı.

Dünyanın severek seyrettiği Breaking Bad‘in spin-off dizisi olarak hayata geçirilen Better Call Saul setinde beklenemeyen bir olay yaşandı. Dizinin altıncı sezon çekimleri için sette bulunanan usta oyuncu Bob Odenkirk‘ün fenalaşıp hastaneye kaldırıldığı resmi olarak TMZ tarafından duyuruldu.

Altıncı sezonu ile birlikte final yapacak olan dizinin çekimleri, COVID-19 nedeniyle bir süredir ertleniyorudu. Güvenlik önemleri dikkate alınarak çekimlerine başlanan dizinin New Mexico setinde yaşanan üzücü durum, setin bir süreliğine ara vermesine sebep oldu.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Dwayne Johnson ve Emıly Blunt’lı “Jungle Cruıse” Filmine Ait Karakter Afişleri Yayınlandı

Disney’in yeni filminden afişler yayınlandı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Disneyland tema parkının ünlü eğlence parkurundan esinlenen, Dwayne Johnson ve Emily Blunt‘ın zeki ve esprili kaptan Frank Wolff ve cesur araştırmacı Dr. Lily Houghton’ı canlandırdıkları Disney’in “Jungle Cruise” filmi, sizi Amazon’da eğlenceli ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Jaume Collet-Serra’nın yönettiği filmde, başrollerdeki Dwayne Johnson ve Emily Blunt’a Edgar Ramirez, Jack Whitehall, Jesse Plemons ve Paul Giamatti eşlik ediyor. 

Yapımcılığını Davis Entertainment’tan John Davis, John Fox, Dwayne Johnson, Hiram Garcia ve Seven Bucks Productions’tan Dany Garcia ve Flynn Picture Co.’dan Beau Flynn’ın üstlendiği filmde, Scott Sheldon ve Doug Merrifield idari yapımcılığı üstleniyor.

Filmin hikayesi John Norville & Josh Goldstein, Glenn Ficarra & John Requa; filmin senaryosu ise Michael Green ve Glenn Ficarra & John Requa imzasını taşıyor.

Film, bir nehir gemisi kaptanı olan Frank ile sonsuz şifa kudretine sahip Hayat Ağacı’nı aramakta olan bilim insanı Lily’nin, vahşi yaşamdan doğaüstü varlıklara pek çok zorluklarla karşılaştıkları macerayı anlatıyor.

 “Jungle Cruise”, 30 Temmuz 2021 tarihinde sinemalarda.

Dwayne Johnson ve Emily Blunt’ın başrollerini üstlendiği Jungle Cruise filminin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler