Sherlock’un Benedict Cumberbatch’i İstanbul’da

Etkinlikler Manşet

Benedict Cumberbatch‘li Hamlet, Chris O’Dowd ve James Franco’lu Fareler ve İnsanlar ve Carrey Mulligan’lı Skylight Salon İKSV’nin projesi Oyun Salonu kapsamında 15 Kasım’dan itibaren Salon ekranında İstanbullu tiyatroseverler ile buluşacak.

Hamlet_Benedict_Cumberbatch 2

Oyun Salonu projesinin National Theatre Live ile ortaklaşa gerçekleştireceği gösterimler, oyunların sahnelendikleri salonlardaki en iyi koltuğun bakış açısı ile yapılan kamera çekimlerinin kurgulanmasıyla elde edilen görüntülerden oluşacak.

Broadway’de ve Londra’daki en büyük tiyatrolarda biletleri tükenen oyunların gösterimleri için Salon, sinema düzeninde hazırlanacak.

15 Kasım’da başlayacak olan gösterimlerin ilki Benedict Cumberbatch’li Hamlet olacak. Aralık’ta Fareler ve İnsanlar, Ocak’ta Skylight ve Şubat’ta ise John‘un gösterimi gerçekleştirilecek. Salon biletleri ise 5 Kasım’da satışa çıkacak.

—————————————————-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up