Sherlock’un 4. Sezonu İddialarla Başladı

Diziler

Sherlock’un İngiliz aktörü Benedict Cumberbatch’ın, Sherlock Holmes karakterinin fikir babası olan Sir Arthur Conan Doyle ile akraba olduğu iddia edildi. Konu hakkında sessiz kalan Cumberbatch ise 4. sezonu dün başlayan Sherlock’un son sezonunda olabileceklerini açıkladı.
Martin Freeman ve Benedict Cumberbatch başrollerinde oynadığı Sherlock’un 4. yeni sezonu dün başladı. Dizinin yeni sezon merhaba demesiyle yeni bir iddia da ortaya atıldı. Soyağacı araştırmaları yapan bir site Cumberbatch’ın Sherlock Holmes karakterinin fikir babası olan Sir unvanlı yazar Arthur Conan Doyle’la 16’ncı kuşaktan kuzen olduklarını öne sürdü.

Cumberbatch ve Doyle’un soy bağlarının 14’üncü yüzyıl yazarlarından John of Gaunt’a kadar uzandığı iddia edildi. Gaunt’un İngiliz Kralı 3’üncü Edward’ın oğlu olması nedeniyle Cumberbatch’ın da kraliyet kökenli olduğunun tespit edildiği belirtildi.

İddialara hakkında sessiz kalan ve dün başlayan yeni sezon hakkında konuşan Benedict Cumberbatch “Dördüncü sezonun hikayesi oldukça karışık. Devamının gelmesi zor olabilir” diyerek dizinin hayranlarını üzüntüye boğdu.

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up