Sherlock’u Eleştirenlere Cevap: Gidin Çocuk Kitabı Okuyun

Diziler Manşet

Onca sene bekledik, üç bölümlük dördüncü sezon bir avazda bitti. Son bölümün yayınlanmasının ardından Sherlock‘a dair olumsuz eleştiriler havada uçuştu. Yorumların ortak noktası dizinin ‘çok karışık’ olması idi.

Dizinin yapım kadrosunda olan ve Mycroft’u canlandıran Mark Gatiss eleştirilere sert yanıt verdi: Gidin çocuk kitabı okuyun! Daily Mail gazetesine bir röportaj veren Gatiss: şunları söyledi:
Bir dizi neden izleyicilerini zorlamak istemesin ki? Sherlock, karışık ve eğlendirici bir program. Eğer bu diziyi izlemek size zorlayıcı geliyorsa, gidip kalın sayfaları olan bir çocuk kitabı okuyun. Biz yapmak istediğimiz diziyi yapıyoruz. Sadece bazı hayranlarımız bize baskı kuruyor diye başka türlü bir dizi yapmayacağız.

Ekran Resmi 2017-01-17 17.58.45

Sherlock‘un beşinci sezonunun gelip gelmeyeceği henüz net değil, dizi onay alsa da hangi tarihte karşımıza çıkar kim bilir…

Fragman için tıklayın…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up