“Sherlock”tan Yeni Bir Fragman

Diziler Dünya Fragmanlar Manşet

Sabırsızlıkla bekleyen takipçilerini yayınladığı fotoğraflar ile sevindiren fakat aynı zamanda daha da çok meraklandıran BBC, güzel bir pazarlama stratejisiyle fotoğraftan bir gün sonra bir de tanıtım videosu yayınlamıştı.

Sıkı takipçilerinin bu kadar bilgiyle bile anlayabileceği üzere Sherlock‘tan bahsediyoruz.

2010 yılında Doctor Who‘nun yapımcısı Steven Moffat tarafından mini dizi olarak uyarlanan Sherlock, yapımcısını bile şaşırtan bir başarı elde edince seri haline geldi.

En son yayınlanan 3. sezonu 2014 yılı Ocak ayında ekrana gelen dizinin hayranları yeni bölümleri sabırsızlıkla beklerken, geçtiğimiz aylarda 4. sezonun 2017 yılına sarkacağı fakat 2016 yılbaşında 90 dakikalık özel bir bölüm yayınlanacağı açıklaması yapılmıştı.

Yeni bölüme az bir zaman kalmışken bir fragman daha yayınlandı. Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman ikilisini beraber görmek şüphesiz dizinin fanatik hayranları için eşsiz bir mutluluk.

Yapımcı Steven Moffat‘ın daha önce de açıkladığı gibi, Noel özel bölümü Viktorya dönemi Londra’sında geçiyor. Moffat, bu tarz bir dönem bölümü çekmeyi istediklerini ve bunun için de film benzeri 90 dakikalık ayrı bir bölüm tasarlama kararı aldıklarını belirtmişti.

Yeni fragmanda görüyoruz ki; kullandıkları şapkalardan bıyıklarına kadar, tüm detaylarıyla tam bir 19. yüzyıl beyefendisine dönüşen Sherlock ve Watson‘ın yeni macerası yine çok etkileyici.

————————————————-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up