Sherlock Holmes 3’ü Dexter Fletcher Yönetecek

Günün Haberi Hollywood

Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın başrollerini üstlendiği Sherlock Holmes serisinin yeni filmini Guy Ritchie yerine son olarak Rocketman’e imza atan Dexter Fletcher yönetecek. 

Sir Arthur Conan Doyle’ın romanından beyaz perdeye uyarlanan, başrollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law‘ın yer aldığı Sherlock Holmes serisinin üçüncü halkasında yönetmen koltuğuna oturacak isimde değişiklik yaşandı. Serinin ilk iki filmine imza atan Guy Ritchie, üçüncü serinin çekimlerinin uzun süre ertlenmesi nedeniyle projeden ayrıldığını duyurdu. Bunun üzerine Warner Bros., yeni filmi çekmesi için seçeneklerini gözden geçirmeye başladı ve sonunda aradığı yönetmeni buldu.

Son olarak Bohemian Rhapsody ve Rocketman gibi önemli başarılar elde etmiş filmlerde imzası bulunan Dexter Fletcher, Sherlock Holmes 3’ün yönetmen koltuğuna oturacak. 

Seri, 2009 yılında Sherlock Holmes ile başlamış, 2011’de ikinci filmi Sherlock Holmes: A Game of Shadows ile devam etmişti. Robert Downey Jr., Jude Law ve Guy Ritchie’yi yeniden bir arada göreceğimiz Sherlock Holmes 3, 22 Aralık 2021’de vizyonda olacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up