HBO’nun Yeni Dizisi Sharp Objects’in İlk Fragmanı Yayımlandı

Diziler Manşet Yakında
HBO’nun yeni suç dizisi Sharp Objects’in fragmanı nihayet yayımlandı. Amy Adams’ın başrolünde yer aldığı sekiz bölümden oluşacak.

Gillian Flynn’in eserinden uyarlanan Sharp Objects, iki genç kızın ölümünü araştırmak için doğup büyüdüğü kasabaya geri dönen muhabir Camille Preaker’ın hikayesini anlatıyor. Dizinin senaryosunu Marti Noxon ve Gillian Flynn kaleme aldı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Sınırsızlar Kulubü, Wild ve Demolition gibi filmlerden tanıdığımız Jean-Marc Vallée oturuyor.

Dizinin Konusu

Travma dolu geçmişinden uzaklaşmaya çalışan suç muhabiri Camille Preaker, psikiyatri kliniğinde tedavi görmektedir. Camille bu süreçte iki çocuğun ölümünü araştırmaya başlar ve araştırma derinleştikçe en başta annesi olmak üzere adım adım kendi geçmişiyle yüzleşir.

Dizinin kadrosunda ise Amy Adams‘ın yanı sıra Patricia Clarkson, Chris Messina, Eliza Scanlen, Elizabeth Perkins, Matt Craven, Henry Czerny, Taylor John Smith, Sophia Lillis ve Madison Davenport yer alıyor.

Sharp Objects, 8 Temmuz 2018‘de HBO‘da yayımlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up