Sevgililer Günü Deadpool’a Vız Gelir

Manşet Türkiye

12-14 Şubat tarihleri arasında merak edilen hangi romantik filmin gişeden lider çıkacağı sorusuydu. Ancak gişe verileri bu soruya farklı bir yanıt verdi. Yerli-yabancı tüm romantik filmleri geride bırakan Deadpool açık ara farkla hafta sonunu lider bitirdi. Film ilk vizyon haftasında 348 bin 292 kişinin tercihi oldu. Deadpool‘u takip edense geçen haftanın birincisi Dedemin Fişi bu hafta liderliği kaptırdı. Dedemin Fişi bu hafta 173 bin 407 kişi tarafından seyredildi. Cem Yılmazlı İftarlık Gazoz ise istikrarlı çizgisini korudu. İftarlık Gazoz 121 bin 340 bilet sattı ve toplamda 744 bin 854 bilet satmış oldu.

ekran resmi

Kardeşim Benim adlı yerli yapım 82 bin 408, Kötü Kedi Şerafettin ise 77 bin 729 kişi tarafından izlendi. Büyük umutlarla vizyona giren Dünyanın En Güzel Kokusu filmi ise en iddialı olduğu Sevgililer Günü haftasında 74 bin 45 kişi tarafından seyredildi. Onunla aynı hafta vizyona giren Hesapta Aşk ise daha büyük bir hüsran yaşadı. Film yalnızca 25 bin 138 kişi tarafından izlendi.

****veriler box office türkiye’den alınmıştır.

vizyon-banner

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up