‘Sev Beni’ye İlk Ödül Kosova’dan

Türkiye

Yönetmenliğini başarılı yönetmen çift Maryna Er Gorbach ile Mehmet Bahadır Er’in yaptığı “Sev Beni”ye ilk ödül, Kosova Fer Film Festivali’nden geldi.

Sev Beni (2)

En İyi Film ödülünü alan “Sev Beni”, şu anda Antalya Film Festivali’nde ulusal uzun metraj film kategorisinde yarışıyor. 04 ekim günü  galası yapılan “Sev Beni”, sinema yazarları ve izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

18 Ekim 2013′de Pinema Film dağıtımıyla sinemaseverlerle buluşacak olan “Sev Beni”, Protim V. P. – Tato Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Filmin Konusu:

Cemal çıktığı yurt dışı seyahatinde genç ve güzel Sasha’yla tanışır; geceyi beraber geçirmek için gece klübünden ayrılırlar,ancak olaylar alışılmış şekilde devam etmez.Beyaz Şehir Kiev’in eşsiz güzelliğinde Sasha ve Cemal başlarına gelen zorluklarla mücadele ederken birbirlerini tanır, etkilenir.

Aşk onları beklemedikleri bir zamanda yakalar, herşeye sıfırdan başlamak için ellerine bir şans geçmiştir.

Fakat birbirlerine henüz söyleyemedikleri gerçekleri nasıl aşacaklardır? Cemal yakında evlenecektir, Sasha’nın da bir sevgilisi vardır.

Birbirlerine henüz söyleyemedikleri gerçekleri nasıl aşacaklardır?

Künye:

Yönetmen: Maryna Er Gorbach – Mehmet Bahadır Er

Yapımcı: Mehmet Bahadır Er, Olena Yershova

Tür: Aşk, Macera

Süre: 90 dk

Oyuncular: Ushan Çakır, Güven Kıraç, Yavuz Bingöl, Murat Şeker, Mehmet Bahadır Er,Viktoria Spesivtzeva, Sergey Puskipalis, Elena Stefanskaya, Margarita Koşeleva

Sev Beni Film Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up