‘Sev Beni’, Prömiyerini Montreal World Film Festivali’nde Yapıyor

Festivaller

Başarılı yönetmen çift Mehmet Bahadır Er ve Maryna Er Gorbach ikinci sinema filmi olan “Sev Beni” prömiyerini dünya sinemasının önde gelen festivallerinden Montreal World Film Festivali’nde yapıyor.

'Sev Beni', Prömiyerini Montreal World Film Festivali'nde Yapıyor

Alışılmamış bir aşk hikâyesi olan Sev Beni’nin başrollerini Ushan Çakır ve Viktoria Spesivtzeva paylaşıyor. Filmde ayrıca Güven Kıraç, Yavuz Bingöl, Berlin Film Festivali ödüllü Sergey Puskipalis ve süpriz performansıyla Murat Şeker’de oynuyor. Sev Beni Ekim ayında Türkiye’de vizyona girecek.

Filmin Konusu:

Cemal çıktığı yurt dışı seyahatinde genç ve güzel Sasha’yla tanışır; geceyi beraber geçirmek için gece klübünden ayrılırlar, ancak olaylar alışılmış şekilde devam etmez.

Beyaz Şehir Kiev’in eşsiz güzelliğinde Sasha ve Cemal başlarına gelen zorluklarla mücadele ederken birbirlerini tanır, etkilenir.

Aşk onları beklemedikleri bir zamanda yakalar, herşeye sıfırdan başlamak için ellerine bir şans geçmiştir fakat birbirlerine henüz söyleyemedikleri gerçekleri nasıl aşacaklardır, Cemal yakında evlenecektir, Sasha’nın da bir sevgilisi vardır.

Alışılmadık bir aşk hikâyesi!

SEV BENİ

Yönetmen: Maryna Er Gorbach – Mehmet Bahadır Er

Yapımcı: Mehmet Bahadır Er, Olena Yershova

Tür: Aşk, Macera, Dram

Süre: 90 dk.

Oyuncular:

Ushan Çakır, Güven Kıraç, Yavuz Bingöl, Murat Şeker, Mehmet Bahadır Er, Viktoria Spesivtzeva, Sergey Puskipalis, Elena Stefanskaya, Margarita Koşeleva

Sev Beni Film Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up