Set İtirafı Gerçek Çıktı

Hollywood
77. Altın Küre’de En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanan Joaquin Phoenix’in set itirafı gerçek çıktı.

Oscar’ın habercisi gözüyle bakılan 77. Altın Küre‘de En İyi Erkek Oyuncu Ödülü kazanan Joaquin Phoenix setteki vukuatlarıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Haberin kaynağı ise  Oscar öncesi En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı kategorisinde, kısa listeye giren adaylar için geçen hafta düzenlenen gecede her film için yapılan sunumlar.

Comicbook’un haberine göre Joker’in sunumu sırasında Joaquin Phoenix’le çalışmanın ne kadar zor olduğuna değinildi. Buna göre aktör dokunulmaktan hoşlanmadığı için kendi makyaj ve saçını kendisi yapmak isteyince makyaj ekibi oyuncuyla uzlaşmak zorunda kaldı.

Ekip son rötuşları tamamlayabilmek için, saç boyama işleminin ortasında kalkıp giden ve sette ara verildiği anlarda ortadan kaybolan Phoenix’i arayıp bulmak zorunda kaldı.

Phoenix’in, Joker’in çekimleri sırasında eğer role girdiğini hissetmezse sahnenin ortasında seti terk edip gittiği daha önce basına yansımıştı.

Oyuncu, Altın Küre Ödül Töreni’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü alırken yaptığı konuşmada sette “tam bir baş belası olduğunu” itiraf etmişti. 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up