‘Sessiz Bir Yer’in Devam Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

Hollywood

Geçtiğimiz Nisan ayında vizyona giren, John Krasinski’nin yazıp yönettiği korku ve gerilim filmi ‘Sessiz Bir Yer’in devam filmi vizyon tarihini aldı.

Dağıtım şirketi Paramount, 17 milyon dolarlık bütçesine karşılık tüm dünyada 332 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ‘Sessiz Bir Yer’in devam filminin 15 Mayıs 2020 tarihinde gösterime gireceğini açıkladı. Henüz oyuncu kadrosu, yönetmen ve hikaye detayları bilinmeyen filmin senaryosuna ilk filmde olduğu gibi John Krasinski imza atıyor.

Oyuncu kadrosunda “The Office” dizisiyle tanıdığımız dört Emmy adayı John Krasinski, Altın Küre ödüllü Emily Blunt, Noah Jupe ve Millicent Simmonds’ın yer aldığı “Sessiz Bir Yer”, iki çocuklu bir ailenin hiç konuşmadan, yalnızca işaret diliyle anlaşarak yaşamını sürdürmesini konu alıyor. Sese duyarlı bir varlıktan korunmaya çalışan ailenin planları bekledikleri gibi gitmiyor ve sessizlik içinde bir hayatta kalma mücadelesi başlıyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up