Serra Yılmaz ve Van Damme aynı filmde rol aldı

Dünya Manşet

Hem yurt içinde hem de yurt dışındaki birçok projede yer alan Serra Yılmaz, bu kez de bir Fransız filminde rol aldı. Yılmaz’ın hemşireyi canlandırdığı filmde Van Damme da albay rolüyle kamera karşısına geçti.

İtalyan sinema dünyasında çok tanınan, yurt içinde de birçok film ve dizi projelerinde yer alan Serra Yılmaz’ı, en son Ümit Ünal’ın çektiği ‘Nar’ filminde gördük. Sanatçı, geçen hafta 48. Altın Portakal Film Festivali’nde gösterilen ve ‘Jüri Özel Ödülü’ alan filmde; çekingen ama kararlı ‘Sosyete Falcısı Asuman’ karakterini canlandırdı. Başarılı oyuncu, geçtiğimiz aylarda da ‘Beur Sur La Ville’ adlı bir Fransız komedi filminde küçük bir rol için kamera karşısına geçti. Yılmaz’ın bir hemşireyi canlandırdığı filmin yönetmenliğini de Djamel Bensalah üstlendi. Filmde Yılmaz’ın dışında; Booder, Issa Doumbia, Steve Tran, Sandrine Kiberlain, Josiane Balasko gibi Fransa’nın ünlü oyuncuları yer aldı.

ALBAY OLDU
12 Ekim’de Fransa’da gösterime giren filmin sürprizlerinden biri de Jean Claude Van Damme. Dövüş filmlerinin bir numaralı ismi olan Van Damme, rol aldığı bu komedi filminde ‘Merot’ adında bir albayı canlandırıyor. Oldukça komik sahnelerinyer aldığı ve izleyenleri kahkaha krizine sokan filmde; yaptığı işlerde bir türlü başarıyı yakalayamayan ve bu nedenle polislik yapmaya karar veren ‘Khalid Belkacem’ adlı bir adamın yaşadığı maceralar anlatılıyor.

Sabah

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up