“Serena” 7 Kasım’da Sinemalarda

Dünya

Serena

ABD’li yazar Ran Rash’ın aynı adlı romanından uyarlanan, 1929 yılında Kuzey Carolina’ya yerleşmek için yaşadıkları Boston kentinden ayrılan genç bir çiftin hikâyesini konu alan “Serena”, gelecek hafta beyaz perdede izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Filmin Yönetmenlik koltuğunda, “Open Hearts”, “Brothers”, “Düğünden Sonra”, “Yangında Kaybettiğimiz Şeyler”, “Daha İyi Bir Dünyada” ve “Sadece Aşk” gibi filmlerde imzası bulunan Danimarkalı Susanne Bier oturuyor.

Fragmanı İzlemek için Tıklayın!

Senaryosu ABD’li Cristopher Kyle tarafından kaleme alınan, başrollerinde Jennifer Lawrence ile Bradley Cooper’ın olduğu filmin oyuncu kadrosunda, Rhys Ifans, Toby Jones, Sean Harris, Sam Reid, Blake Ritson ve Ana Ularu gibi isimler yer alıyor.

Filmin Konusu

Yeni yerleştikleri kentte sıfırdan bir hayat inşa eden ve kerestecilik işinde yükselen çift, mutlu bir birliktelik sürdürür. George’a her anlamda destek olan Serena, genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır. Önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydıran Serena, bir gün sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyeceği gerçeğiyle yüzleşir ve bu haber Serena’nın iyice hırslanmasına yol açar. George’la evliliklerinden önce onun başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olduğunu öğrenen Serena, öğrendiği bu gerçeklikten sonra hayata karşı tüm hıncını artık bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanmaya başlar…

Filmin Künyesi

Yönetmen: Susanne Bier

Oyuncular: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Rhys Ifans, Toby Jones, Sean Harris, Sam Reid, Blake Ritson, Ana Ularu

Tür: Dram

Yapım Yılı: 2014 (108 dk)

Vizyon Tarihi: 7 Kasım 2014

Senaryo: Cristopher Kyle

Yapım Şirketi: Chockstone Pictures, Nick Wechsler Productions, 2929 Productions

Müzik: Johan Söderqvist

Yapım Ülkesi: ABD

Dil: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Mars Dağıtım

Serena Film Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up