Serdar Akar ‘Breaking Bad’ Haberlerine Açıklık Getirdi!

Diziler Manşet

Genç sinemacılarla buluşan Serdar Akar, Breaking Bad dizisini uyarlayacağına dair haberleri yalanladı!

serdar akar

Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali kapsamında Behzat Ç., Barda, Gemide, Dar Alanda Kısa Paslaşmalar gibi filmlerin yönetmeni olan Serdar Akar, sinemaseverlerle bir araya geldi. Festivalde bu yıl jüri başkanı olan Akar, genç sinemacıların sinema ve dizi projeleriyle ilgili sorularını cevapladı.

Breaking-Bad

Amerikan yapımı Breaking Bad dizisinin Türkiye’de uyarlanacağıyla ilgili soruları yanıtlayan yönetmen; “Aralık ayında çekimlerine başlayacağımız bir proje var. Gazetelerde Breaking Bad uyarlaması olarak çıktı. Yalan, öyle bir şey yok. Bizim fikrimiz. Behzat Ç.’nin senaristi Ercan Erdem yazıyor. Değişik bir şey olacak. 13 bölüm garantisi var ama reyting almayacak hatta bir an önce de kaldıracaklar büyük ihtimalle. 60 dakika olacak. Böyle bir şey deneyeceğiz, bakalım ne olacak. Süreyle ilgili çok direndik. Anlatımla ilgili derdimiz. Televizyon çok ısrar etti ama konumuza olmaz. Bütçe düşük, saati geç saatte” şeklinde konuştu.

Akar ayrıca Behzat Ç. için ilerleyen yıllarda bir film daha çekebileceğini sözlerine ekledi.

———————————————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up