Sen Ben Yok Türkiye Var Kısa Film Yarışması’nın Jürisi Belli Oldu

Türkiye

AK Parti Ankara İl Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Sen Ben Yok Türkiye Var’ temalı kısa film yarışmasının ana jürisi belli oldu.

jüri

Son başvuru tarihi 21 Mayıs 2016 olan Sen Ben Yok Türkiye Var Kısa Film Yarışması’nın jüri başkanı Lanet, Reis Bey ve İskilipli Atıf Hoca gibi önemli yapımlara imza atan, Türk sinemasının özgün ismi, çektiği filmlerle Türk sineması tarihine damga vuran, birçok ulusal ve uluslararası ödülü bulunan yönetmen Mesut Uçakan. Jüri üyeleri ise, siyaset, sosyoloji, sinema alanlarında yazdığı yazılarla kültür dünyamıza her zaman katkıda bulunan, entelektüel birikimiyle herkesin takdirini kazanan Gazeteci-Yazar İsmail Kılıçarslan ile Türk tiyatrosuna ömrünü veren, birçok sinema ve dizide oynayan sanatçı Ulvi Alacakaptan ve Kısa Film Festivali adlı programın sunucusu Ömer Sami Sevimli, Erkan Erkanat ve Cemalettin Kömürcü’den oluşuyor.

7a8eeed0-8963-4405-bb55-f376bcbb9e8c
AK Parti’nin, Türkiye’nin kültürüne katma değer sağlamak amacıyla başlatmış olduğu kısa film yarışmasına son başvuru tarihi 31 Mayıs 2016. Yarışmada, en iyi filme 15 bin, toplamda ise 45 bin TL ödül verilecek.
Yarışmayla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşılabilirsiniz.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up