Şehirden Köye Kaçmak İsteyenler İçin TRT Belgesel’den Sıra Dışı Bir Yapım

Manşet Türkiye

TRT’den sıra dışı bir yapım daha izleyiciyle buluşuyor. Ünlü oyuncu Kıvanç Kasabalı’nın sunuculuğunu yaptığı, her bölümde tanışacağı onlarca insan ve tecrübe edeceği ilginç işlere sahne olacak “Şehirden Uzakta” belgesel dizisi 12 Aralık Cumartesi saat 21.30’da TRT Belgesel ekranlarında olacak.

Trafik, kalabalık, yalnızlık, stres, sıradan ilişkiler ve tatsız yiyeceklerden sıkılarak şehirden kaçıp köye yerleşmeye karar veren sevilen oyuncu Kıvanç Kasabalı, ailesini de şehirden uzakta yaşamaya ikna etmeye çalışıyor.  Ancak bunu önce kendi deneyimlemesi için yollara düşen ünlü oyuncunun işi sandığı kadar kolay, hayallerindeki kadar masalsı olmuyor.

Kasabalı’nın, her bölümde Anadolu’nun bir köşesindeki köy hayatını tecrübe edineceği Şehirden Uzakta belgesel dizisi farklı konseptiyle izleyicinin beğenisine sunulacak. 

TRT’nin yeni yapımı Şehirden Uzakta belgesel dizisi ilk bölümüyle 12 Aralık Cumartesi saat 21.30’da TRT Belgesel’de.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up