Sean Penn’in İlk Mini Dizisi: ‘The First’

Diziler

Oscar’lı oyuncu Sean Penn, ‘House of Cards’ın yaratıcısı Beau Willimon tarafından yazılan ‘The First’ ile ilk kez bir mini dizide yer alıyor.

The First ile yakında ekrana çıkacak olan Sean Penn, Tom Hagerty rolü ile karısını kaybetmiş, 20’li yaşlarında asi kızıyla yaşayan hayattan bezmiş bir eski astronot karakteri olarak seyirci karşısına çıkacak. Tom Hagerty, Mars’a yolculuk için eğitim alan beş astronottan Mars’a uçan ilk kişidir.

Yapımcılığını Jordan Tappis’in üstlendiği bilim kurgu türündeki dizi, yakın gelecekte insanlı ilk Mars yolculuğunun hikayesini ele alacak. Hulu kanalında sekiz bölüm olarak ekrana gelecek olan ‘The First’, astronotların aileleriyle olan ilişkilerine odaklanırken, karakterlerin fiziksel ve ruhsal değişimlerini de takip edecek.

Oyuncu kadrosunda Natascha McElhone, Lisa Gay Hamilton, Anna Jacoby-Heron, Rey Lucas, Keiko Agena, Oded Fehr ve Hannah Ware gibi isimler yer alan ‘The First’, 14 Eylül’de gösterime girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up