Scorsese ve Spielberg’ün Yapımcıları Arasında Bulunduğu Maestro’da Jeremy Strong ve Bradley Cooper Bir Araya Gelecek

Hollywood Manşet

Bradley Cooper’ın Netflix için hazırladığı “Maestro” filminde Cooper’a Jeremy Strong eşlik edecek.

Succession dizisi ile Emmy ödülünü kucaklayan Jeremy Strong, Bradley Cooper‘ın başrolünü, yapımcılığını, ortak yazarlığını ve yönetmenliğini üstlendiği Maestro filminde Cooper‘a eşlik edecek.

Yapımcıları arasında Martin Scorsese, Steven Spielberg, Cooper, Joint Effort bulunan ve yapımcı ortağı Todd Phillips, Kristie Macosko Krieger, Emma Tillinger Koskoff, Fred Berner ile Amy Durning olan film, orkestra şefi Leonard Bernstein‘ın biyografisini ekranlara taşıyacak.

Senaryosunu Oscar’lı Tom McCarthy ile tamamlayan Cooper filmde Bernstein’ı canlandırırken Jeremy Strong da yazar John Gruenn’a hayat verecek. The Great Gatsby, An Education ve Wildlife filmlerinde boy gösteren Carey Mulligan ise Bernstein’ın eşi Felicia Montealegre olarak seyirci karşısına çıkacak. Kadrosuyla heyecanlandıran filmin gösterim tarihi ise henüz belirsiz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up