Scenes from a Marriage, HBO tarafından diziye uyarlanacak

Diziler
Ingmar Bergman’ın imzasını taşıyan Scenes from a Marriage, Michelle Williams ve Oscar Isaac’ın başrollerinde yer alacağı bir diziye uyarlanacak.

Ingmar Bergman’ın İsveç televizyonu için 1973’te altı bölüm halinde hazırladığı Scenes from a Marriage, HBO dizisine uyarlanacak. Liv Ullmann ve Erland Josephson‘ın başrollerinde yer aldığı mini dizi, on yıllık evliliklerini masaya yatıran bir çiftin ayrılıklarını, evlilik dışı ilişkilerini, barışıp yeniden ayrılmalarını ve en nihayetinde de boşanmalarını konu ediyor.

Başrollerini Michelle Williams ve Oscar Isaac‘ın üstlendiği yeni dizide ise, çağdaş Amerikalı bir çiftin hikayesine odaklanılacak. Başrol ikilisi aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstlenecek.

Daniel Bergman’ın da yapımcı koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu ve yönetmenliğini The Affair dizisiyle tanınan Hagai Levi üstlenecek.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up