Scarlett Johansson, yerini Florence Pugh’a devredecek

Hollywood
Marvel macerasını Black Widow ile sonlandıracak olan Scarlett Johansson, yerini Florence Pugh’a devredecek.

Avengers‘ın ilk ve tek kadın üyesi KGB ajanı Natasha Romanoff‘un hikayesini beyaz perdeye taşıyan Black Widow filmi önümüzdeki aylarda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Film, Scarlett Johansson‘ın hayat verdiği Natasha Romanoff karakterinin çok gizli Sovyet beyin yıkama ve eğitim programı Red Room’da geçen travmatik geçmişiyle yüzleşmesini anlatacak.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Cate Shortland, Empire dergisi ile yaptığı bir röportaj sırasında Black Widow filminin yeni bir kadın hikayesini doğurduğunu söyledi. Filmde rol alan Florence Pugh‘un harika bir oyunculuk sergilediğini söyleyen Shortland, Scarlett Johansson‘ın yerini Pugh‘a teslim ettiğini dile getirdi.

Bildiğiniz üzere Natasha Romanoff karakteri, Avengers serisinin son filminde hayatına veda etmişti. Shortland, “Endgame’de hayranlar Natasha’nın cenazesi olmadığı için üzgündüler. Scarlett, onunla bu konuda konuştuğumda Natasha’nın cenaze töreni istemeyeceğini söyledi. Bu film onun için uygun bir son” diyerek karakterin Marvel evreninden ayrılacağını söyledi.

Scarlett Johansson‘ı son kez Natasha Romanoff olarak izleyeceğimiz Black Widow, 6 Kasım’da sinemaseverlerle buluşacak.

Kaynak: IndieWire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up